Fredager kl. 20.00

Se Jenny og Vegard svare på «Idol»-deltakernes spørsmål

Hvordan trives Jenny med guttene og hvorfor kan Vegard så lite om damer? Se video!

Del med andre:
Twitter Epost Del Facebook
 

I fredagens «Idol»-finale samles mange av ansiktene vi har sett i årets sesong. Vi lot noen av de tidligere deltakerne stille spørsmål til finalistene Vegard Leite (19) og Jenny Langlo (18).

Se alle spørsmålene og svarene i videoen ovenfor!

– Trives godt med gutter

En av årets 40 semifinalister, Karen Bernardino, lurer på hvordan det har vært for Jenny å ha vært den eneste jenta de siste delfinalene.

– Det har vært kjempefint! De er så utrolig snille og jeg trives egentlig veldig godt med gutter, så det har vært veldig koselig, svarer Jenny.

Se video: Karen Bernardino synges Beyoncés superhit «Halo»

Bianca til Vegard: – Hvorfor har du så lite peiling på damer?

En som ifølge topp 10-finalist Bianca Skoglie Lal ikke er like god med det motsatte kjønn, er Vegard.

– Hvorfor har du så lite peiling på damer? spør hun lurt.

– Jeg følger ikke så godt med, akkurat. Som jeg har sagt tidligere: Jeg har dame, jeg, svarer 19-åringen.

– Ubeskrivelig å være i finalen

Han får også spørsmål fra Rodao Garmiany, som kom til topp 40. Han lurer rett og slett på hvordan det er å være i finalen.

– Det er helt ubeskrivelig, det er utrolig kjekt! Jeg hadde aldri forventet det da jeg meldte meg på, svarer Vegard.

Se alle svarene øverst i artikkelen.

Se flere klipp og nyheter fra «Idol» på tv2.no/idol!

 
 
Disqus sitt kommentarsystem.

Husker du disse idolene?

reklame