Øygard funnet skyldig i overgrep:
Forsvareren: – Øygard
er svært sjokkert
Les også: Fortvilet Øygard forlot rettssalen
– Nå får jeg så hatten passer.
Kim-Daniel Sannes (25) er tilbake som Storm Liland Anker-Hansen på «Hotel Cæsar» etter ett års pause.
Nå er han klar for sin største skuespillerutfordring noensinne.
– Mot slutten av den forrige «Hotel Cæsar»-perioden min, følte jeg at jeg taklet jobben veldig bra og jeg gikk rundt og sa: «Gi meg en utfordring! Gi meg en utfordring!». Og nå får jeg så hatten passer. Jeg får mye å sette meg inn. Jeg føler at jeg blir sett på som skuespiller på en helt annen måte, sier han.
Se intervju med Kim-Daniel øverst i saken!
Kim-Daniel forteller videre at karakteren Storm vender tilbake til hotellet med en ganske spesiell historie.
– Det kommer til å skje veldig mye spennende med Storm når han kommer tilbake. Det skjer med et smell og han har fått en innholdsrik historie. Vi forteller noe som er veldig relevant og noe vi ser mye på nyhetene, og jeg har forberedt meg mye på den historien vi ønsker å fortelle nå. Jeg er veldig spent på resultatet, sier han uten å ville røpe konkret hva som vil skje med karakteren Storm som dukket første gang opp i «Hotel Cæsar» i januar 2006.
Hvem vil du se igjen på «Hotel Cæsar»?
Kim-Daniel Sannes er tilbake på TV-skjermen i januar 2012. © TV 2
Storm var med i «Hotel Cæsar» i nærmere fem år, før Kim-Daniel trengte et friår. Han sier at friåret var både nødvendig og lærerrikt.
– Jeg har reist, jeg har vært ung, jeg har jobbet som frivillig, og jeg har tatt meg tid som sikkert veldig mange kunne ønske at de hadde hatt mulighet til, sier han.
Klikk her hvis du vil skrive for «Cæsar»
Kim-Daniel er dog ikke sikker på hvor lenge Storm kommer til å bli værende i TV 2-serien denne gangen.
– Hvor lenge Storm blir er uvisst. Jeg ser for meg at det blir en stund. Men hvor lenge, hvor mange år, vet jeg ikke.
«Hotel Cæsar»-seerne må allikevel vente til januar før de får se Storms comeback. I videointervjuet øverst i saken kan du også høre hva Kim-Daniel har å si om tilbakemeldinger han får fra fans.
Følg «Hotel Cæsar» på Facebook!
Se «Hotel Cæsar» på TV 2 mandag til torsdag klokken 19.30.
| Publisert | 08.11.2011 09.27 |
| Oppdatert | 08.11.2011 09.36 |
Øygard funnet skyldig i overgrep:
Les også: Fortvilet Øygard forlot rettssalen
– Var sønnen min en hund, kunne han blitt avlivet
Generalsekretær i ADHD Norge: – Uttalelsene er fryktelige.
Skulle filme spøkelser – tok utro kjæreste på fersken
Sjokket ble enda større da han så hvem hun var utro med.
Nå kan du kjøpe leilighetene fra TV-serien «Grottenveien 1»
Se alle bildene fra leilighetene her.
Laura (33) mener hun er for pen til å ha en jobb
Mener hun ble mobbet bort fra arbeidsplassen fordi hun var så vakker. Nå lever hun på foreldrene...
Dette TV-stuntet fikk seerne til å sette tacoen i halsen
Skandaleombrust komiker drakk brystmelk midt i beste sendetid.
17.02
Bagasjerom: Blir vi lurt?
Plassen er et viktig kriterie for bilkjøpere. Spørsmålet er om vi kan stole på målene.
14.18
«Hotel Cæsar» holder åpent under streiken
– Våre seere kan puste ut, forsikrer produsent.
13.34
Laura (33) mener hun er for pen til å ha en jobb
Mener hun ble mobbet bort fra arbeidsplassen fordi hun var så vakker. Nå lever hun på foreldrene...
13.00
Omar «stod» på ski: – Jeg trodde jeg skulle dø
Se en smakebit av finalen her!
12.57
Dette TV-stuntet fikk seerne til å sette tacoen i halsen
12.41
BMW i8: NTNU-studenter snublet over BMWs framtidsbil!
11.08
Mann (40) kjørte i 141 km/t i 50-sonen - og presset syklist i grøfta
09.34
Sjekker ikke verkstedets priser
