Goggen og Runa avtaler date
Se hva som skjer på «Hotel Cæsar» denne uken.
Uten at de vet om hverandres planer, skal Goggen og Runa på samme kino. Det ser endelig ut til at de møtes igjen.
Runa har lenge forsøkt å glemme Goggen, siden hun ikke vet hvor hun skal finne ham igjen. Flere ganger har det vært nære på at de tilfeldigvis møttes, men de har gang på gang unngått hverandre såvidt. Men når Goggen henter den nye mopeden, kjører han seg vill. Han går til nærmeste Ica-butikk for å spørre om veien, og treffer endelig på Runa.
Svein og Pelle i farta
Svein og Pelle har startet budbilfirma, og klarer å få Cecilie og Cleo som kunde. De sniklåner Hotel Cæsars kopimasking for å trykke opp flyers som skal brukes i jakten på nye kunder. Dette blir ikke populært på hotellet.
Eva har innrømmet at hun elsker Jens August, men er likevel fast bestemt på at hans oppførsel ikke kan aksepteres og hun vil flytte hjem igjen. Eva eier fem prosent av aksjene i konsernet og Juni formaner Jens August til å holde seg inne med Eva og ikke lage noe bråk. Det blir oppvaskmøte mellom Jens August og Eva.
Syk Runa
Runa er influensasyk og må overtale moren til at hun kan bli hjemme fra skolen, slik at hun blir frisk nok til å gå på jobb. Runa har avtalt med Goggen at han skal komme tilbake til Ica i dag, og Runa vil for enhver pris møte ham.
Runa sleper seg på jobb, men Ica-sjefen ser at hun ikke er i form.
Se «Hotel Cæsar» på TV 2 hver dag klokken 19.30!
| Publisert | 08.12.2009 09.01 |
| Oppdatert | 08.12.2009 09.01 |

