To personer drept
i bussulykke
Nord-Troms: 27 personer er lettere skadet
«Grease»-Kai Thomas: - De trenger en som sliter litt med seg selv.
Du husker kanskje Kai Thomas Ryen Larsen fra Grease. Der kom han til helt til finalen, hvor han måtte gi tapt for Bjørnar Reime Erlandsen. Men Kai Thomas fikk masse skryt fra dommerne, blant annet Tom Sterri. Nå har 22-åringen vært på «Hotel Cæsar»-audition, også denne gang er det Sterri som leder prosjektet.
Se videoer: Disse kjemper om å få rollen som «Goggen»
Les også: 702 møtte på «Cæsar»-audition
- Jeg bestemte meg for å dra på audition dagen før, og trodde egentlig ikke jeg skulle gå videre, sier Kai Thomas til «God kveld Norge».
Han innrømmer at det var en spesiell situasjon å være på audtion.
- Først var det to timers venting, og så rett inn i et rom med fem kameraer. Det var nesten litt skremmende, mener Larsen, som selv har fulgt med på Hotel Cæsar fra han var 13 år.
- Jeg synes Goggen virker som en veldig spennende rolle, og selv om jeg ikke er helt som rollefiguren, tror jeg at jeg kan spille en slesk fyr.
Kai Thomas, som tidligere har vunnet tittelen Mr. Gay Norway, og er åpent homofil, vil gjerne at rollefigueren også skal «spille på det andre laget».
- Jeg vet ikke om det blir sånn, jeg har bare hørt litt forskjellige rykter. Jeg synes jo selv at «Hotel Cæsar» trenger en som sliter litt med seg selv. Vi får se hvordan det blir, sier han.
Selv om han er mer vant til å synge og danse enn å spille en rolle, tror Kai Thomas at han kan gjøre en god jobb som Goggen dersom han får muligheten.
- Jeg er jo litt ute av mitt element, her er det jo mer sånn at juryen ser etter en bestemt type. Men jeg har jo veldig lyst på denne jobben, alle de andre skuespillerne er veldig hyggelige og greie. Når en serie kan overleve så mange år er det jo veldig imponerende. Jeg har bare positivt å si om Cæsar, sier han.
Kai Thomas forteller avslutningsvis at han ikke blir lei seg om han ikke vinner, selv om han har forhåpninger om at nettopp han trekker det lengste strået.
- Det er jo mange flinke folk med her, så vi får bare se hvordan det går.
Se «God kveld Norge» på TV 2 lørdag kl. 22.10
Og på TV2 Zebra søndag kl. 21.35
Lyst på flere kjendisnyheter? Sjekk ut «God kveld Norge»
| Publisert | 18.03.2009 10.38 |
| Oppdatert | 18.03.2009 13.52 |
Sjekk hva Mats (22) fant i pølsa fra Prior
Han trodde først det var en negl. Men Prior vet ikke hva det er.
Dette er bilene Volvo aldri laget
Vi feirer 85 års-jubileet med 10 godbiter vi aldri fikk.
Petter Pilgaard og Mari Haugersveen kom sammen i bryllup
Kun en drøy uke etter paret brøt forlovelsen.
Fine biler, sol og glade mennesker!
– Vi kunne ikke vært mer fornøyd, sier arrangøren om årets første Gatebil-treff. SE ALL...
Paradise-Ole brutalt slått ned på familieferie
Festen endte blodig på legevakten.
Prinsesse Diana: – Det er tre av oss i dette ekteskapet
Se Mette-Marits egne bilder fra fylkesturen
Saab 9-5: Blir dette et skikkelig kupp på bruktmarkedet?
Partyfikser Ronnie Ottem gifter seg og kjendisene er invitert
Denne boken kan få det til å dampe på bilrutene
09.14
Cadillac XTS: Blir dette fremtidens super-limo?
Noen har lekt seg med den nye Cadillacen - og det ser lekkert ut.
08.55
Gullpalmen til Michael Haneke
Den østerrikske regissøren Michael Haneke innkasserte søndag sin andre gullpalme på tre å...
20.20
Her blir reporteren angrepet med barberskum
Man er visst aldri trygg i en baseball-garderobe.
20.15
Dette er bilene Volvo aldri laget
Vi feirer 85 års-jubileet med 10 godbiter vi aldri fikk.
17.25
Petter Pilgaard og Mari Haugersveen kom sammen i bryllup
17.24
Partyfikser Ronnie Ottem gifter seg og kjendisene er invitert
16.52
VW Golf VII GTI: Her skjuler det seg mye moro og kjøreglede
16.20
Fruktfatet blir aldri det samme etter dette
