VISTE (NESTEN) ALT: Katy Perry er ikke blyg. Her avbildet sittende på en bananfallos under en konsert nylig.
VISTE (NESTEN) ALT: Katy Perry er ikke blyg. Her avbildet sittende på en bananfallos under en konsert nylig.  © Scanpix

Truseløs Katy sjokkerte rapper

Katy Perry med truseglipp på utagerende fest.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

Katy Perry ligger for tiden på toppen av hitlistene med låta «I Kissed A Girl» - men nå viser det seg at pikekyssing er langt fra det frekkeste hun bedriver tiden med.

Ifølge rapperen Louise Harman, kjent som rapperen Lady Sovereign, viste nemlig Katy Perry fram mer enn hva man kunne forvente under en utagerende fest på et hotellrom nylig. «SÅ SAKER OG TING»: Lady Sovereign, her fra Øyafestivalen i 2007.«SÅ SAKER OG TING»: Lady Sovereign, her fra Øyafestivalen i 2007. Foto: Kyrre Lien © Scanpix

- Pikekos på do

- Jeg fikk se «ting» jeg ikke skulle ha sett, forteller Lady Sovereign ifølge Bang Showbiz (TV 2 er ikke ansvarlig for innhold på eksterne sider).

Sladderbloggeren Perez Hilton skrev på perezhilton.com etter festen at Lady Sovereign og Katy attpåtil hadde låst seg inne på badet på hotellrommet, og at de gjorde «frekke ting» der inne.

Lady Sovereigns versjon er at festen på hotellrommet var fullstendig ute av kontroll, og at Katy kun var iført en t-skjorte under festlighetene.

- Jeg så saker og ting

- Hun hadde ikke på seg noe «der nede». Og sa så jeg saker og ting, forteller rapperen, som ikke har kommentert Perez Hiltons påstander om intim omgang på badet.

Som om ikke de siste ryktene er nok, ga Katy Perry selv ny næring til spekulasjonene rundt hennes seksuelle legning da hun uttalte at «menn er som artisjokker».

- Det er med menn som med artisjokker. Det er umulig å finne hjertet på dem samme hvor mye du leter, sa sangerinnen som er kjent for sangteksten «I kissed a girl - and I liked it»...

På Twitter? Følg «God kveld Norge» her!

Se «God kveld Norge» på TV 2 lørdag kl. 22.10.

Lyst på flere kjendisnyheter? Sjekk ut «God kveld Norge»

Les også:
Katy Perry elsker Marc Jacobs

Katy Perry skal være fan av Marc Jacobs og hans klær.

Katy Perry skiftet antrekk 12 ganger på en kveld
Katy Perry skiftet antrekk 12 ganger på en kveld

Den spenstige artisten Katy Perry ledet «EMA», og stilte i svært kreative kleskreasjoner.

 
Comments powered by Disqus
  

Dette selskapet ga oss
halv pris på gullet

Vi sjekket med alle selskapene som tar imot gull, ett skilte seg ut

Les også: Plutselig var Karins gull verdt 22 000 mer


Aylar Lie
A
Aylar Lie
ned
opp
Madelen Voreland Berås
B
Madelen Voreland Berås
ned
opp
Dorthe Skappel
A
Dorthe Skappel
ned
opp
Camilla Malmquist Harket
D
Camilla Malmquist Harket
ned
opp
Triana Iglesias
B
Triana Iglesias
ned
opp
Tone Damli Aaberge
A
Tone Damli Aaberge
ned
opp
Jørgen Festervoll
D
Jørgen Festervoll
ned
opp
Hedda Kise
C
Hedda Kise
ned
opp
reklame