Trekker tilbake skilsmissepåstander

Trekker tilbake skilsmissepåstander

Den svenske journalisten trekker tilbake påstander om at Ari og Märtha Louise skal skilles.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del

Det har stormet rundt Ari Behn både med det ene og det andre i det siste. Mandag publiserte Svensk Damtidning en artikkel der forfatteren skrev at det nå var helt klart at prinsesse Märtha Louise og Ari Behn skal skilles.

LES MER: - Märtha Louise og Ari skal skilles

Skilsmissepåstander

Det er journalisten Åsa Bönnelyche som påstår i bloggen sin at Ari gjør Märtha skuffet. Dette skriver hun uten å oppgi noen som helst form for kilder.

«Det er nå helt klart at prinsesse Märtha Louise og Ari Behn skal skilles», skrev hun i bloggen.

I tillegg skrev hun «Hele Norge er i oppløsning og lurer på hvordan det egentlig står til med gutten i poetskjegget, som fortsetter å more seg uten familien.» Som illustrasjon til saken har hun lagt ved det hun kaller et fyllebilde av Ari Behn.

Endret blogginnlegg

Etter at «God kveld Norge» på tirsdag først skrev om den svenske journalistens påstander, har flere norske medier også skrevet om innlegget. Nå har hun skrevet et nytt blogginnlegg der hun forklarer seg. I tillegg har hun i etterkant endret på det opprinnelige blogginnlegget.

Ifølge Seher.no ble formuleringen «Det er nå helt klart at prinsesse Märtha Louise og Ari Behn skal skilles» endret til «Skal prinsesse Märtha Louise og Ari Behn skilles? Det kan godt skje, men jeg håper ikke det blir slik».

Overfor Se og Hør sier Åsa Bönnelyche at uttalelsene er helt og holdent hennes egen mening og at hun står ved utsagnene.

- For det ser ikke bra ut når han tross alt er gift med en prinsesse! Jeg aner at det knaker litt, men det gjør det vel kanskje i alle ekteskap, sier hun til bladet og legger til at hun undrer seg når hun ser slike bilder. BY-BILDET: Den svenske journalisten mener dette bildet beviser at prinsessen og Behns ekteskap skranter. Bildet ble tatt på utestedet Barbeint i Oslo forrige torsdag kveldBY-BILDET: Den svenske journalisten mener dette bildet beviser at prinsessen og Behns ekteskap skranter. Bildet ble tatt på utestedet Barbeint i Oslo forrige torsdag kveld © All Over Press

- Hvis jeg skal gi ham et råd, må det være at han bør ta seg av sin familie, sier hun.

Ari og Märtha som kongelige favoritter

I blogginnlegget der hun forklarer seg skriver hun «Jeg håper virkelig at jeg har feil om den eventuelle separasjonen. Mine kongelige favoritter er jo akkurat Märtha Louise og Ari Behn - de er unge, pene, kreative og modige personer som får det kongelige Europa til å lyse litt ekstra. Dette er min blogg - mine ord - mine tanker...»

Ari i flere blogginnlegg

Samtidig som oppstyret rundt det svenske blogginnlegget herjer, har forfatteren Erlend Loe skrevet et blogginnlegg der han kaller Ari Behns opptreden på Skavlans svenske talkshow sist fredag for noe av det pinligste han har sett.

LES MER: - Pinlig av Ari

Les flere kjendisnyheter på «God kveld Norge»

Les også:
- Märtha Louise og Ari skal skilles
- Märtha Louise og Ari skal skilles

- Det er nå helt klart at prinsesse Märtha Louise og Ari Behn skal skilles, melder svensk ukeblad.

Den tøffe uken
Den tøffe uken

Det har vært en travel uke for de kongelige, les alt om kongefamilien på KjendisNorge!

Ari kysset Dorthe
Ari kysset Dorthe

Se Ari kysse Dorthe på KjendisNorge.

- Krenkelse av Ari Behn og hans familie
- Krenkelse av Ari Behn og hans familie

Får støtte fra uventet hold.

Har slitt med depresjoner
Har slitt med depresjoner

Ari Behn innrømmer å ha vært deprimert i forbindelse med bråket med Carl-Erik Grimstad.

Erlend Loe: - Noe av det pinligste jeg har sett
- Pinlig av Ari

Erlend Loe slakter prinsessegemalen.

 
Slik er nye God kveld Norge:
Ukens horoskop
Vær
Tyr
Tvilling
Kreps
Løve
Jomfru
Vekt
Skorpion
Skytt
Steinbukk
Vannmann
Fisk
Eli Kari Gjengedal
B
Eli Kari Gjengedal
ned
opp
Kjersti Bergersen
C
Kjersti Bergersen
ned
opp
Tone Damli Aaberge
A
Tone Damli Aaberge
ned
opp
Lene Alexandra Øien
B
Lene Alexandra Øien
ned
opp
Aylar Lie
B
Aylar Lie
ned
opp
Tove Lill Løyte
D
Tove Lill Løyte
ned
opp
Marian Saastad Ottesen
D
Marian Saastad Ottesen
ned
opp
Vinnie
B
Vinnie
ned
opp
reklame