STRÅLER: Rebecca Loos er i god form etter fødselen.
STRÅLER: Rebecca Loos er i god form etter fødselen.  © Stella pictures

Slik gikk hun ned 14 kilo på seks uker

Rebecca Loos tilbake i matchvekt.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

- Det var supert på føde i Norge! Jeg hadde en hollandsk jordmor, og Magnus ble født på Bærum sykehus. Alle var så kjempefine med oss, stråler Rebecca Loos.NORSK: Rebecca Loos og samboeren Sven Christjar Skaiaa koser seg om dagen med sønnen Magnus hjemme i Bærum. NORSK: Rebecca Loos og samboeren Sven Christjar Skaiaa koser seg om dagen med sønnen Magnus hjemme i Bærum. © TV 2

Se video: Rebecca Loos i Hemsedal

Ble mamma i sommer

17. juli ble Rebecca og den norske legen Sven Christjar Skaiaa foreldre til lille Magnus Leon Loos Skaiaa.

Les mer: Fødte sønn i Norge

Paret møttes og falt for hverandre i fjor sommer. Da hadde hun deltatt i den nederlandske kjendisversjonen av «71 grader nord».

Loos ble kjent verden over da hun for fem år siden fortalte om sitt forhold med den gifte fotballstjernen David Beckham.

Gikk ned 14 kilo

Når «God kveld Norge» møter den nybakte moren, er hun på bytur i Oslo. Hun har nå bosatt seg i Bærum.

Det er umulig å se på modellen og TV-kjendisen at hun fødte et barn bare for litt over to måneder siden.SEXY: Rebecca Loos gikk ned 14 kilo i løpet av de sesk første ukene etter fødselen i juli. Dette bildet ble tatt i oktober 2008. SEXY: Rebecca Loos gikk ned 14 kilo i løpet av de sesk første ukene etter fødselen i juli. Dette bildet ble tatt i oktober 2008. © Scanpix

- Jeg la bare på meg 14 kilo under graviditeten, og jeg mistet alle kiloene i løpet av seks uker etter fødselen, sier hun.

31-åringen har ikke ligget i hardtrening etter babyfødselen. Kiloene forsvant av seg selv.

- Jeg hadde egentlig bare tenkt å legge på meg ti kilo mens jeg gikk gravid, men den fire siste kiloene bare kom. Det meste av kiloene mistet jeg i løpet av fødselen og ved amming de neste ukene. Mangus suger alt fettet ut av meg, sier hun til «God kveld Norge».

Les også: Rebecca Loos flytter til Norge

Vil ha en viking

Rebecca og Sven Christjar var ikke i tvil om at deres sønn skulle få et norsk navn.

- Jeg ville at han skulle ha et norsk navn, men det er vanskelig å finne et norsk navn som funker på andre språk. Jeg vil at han skal være en norsk liten gutt - en viking, smiler hun.

Les også: - Mamma kaller han bare «Big Viking»

Se «God kveld Norge» på TV 2 lørdager klokken 22.10

På Facebook? Følg «God kveld Norge» her
På Twitter? Følg «God kveld Norge» her

Lyst på flere kjendisnyheter? Sjekk «God kveld Norge»

Les også:
Nå viser hun sin norske kjærlighet
Nå viser hun sin norske kjærlighet

Rebecca Loos kom på kjendisfest med sin norske kjæreste Sven Christjar Skaiaa.

Rebecca Loos: - Skal føde i Norge
Rebecca Loos: - Skal føde i Norge

Rebecca Loos og hennes norske kjæreste avslører at hun er gravid med en gutt.

Les også: - Shit, jeg er gravid
- Shit, jeg er gravid

Beckham-ekselskerinne Rebecca Loos om sjokkmeldingen.

Rebecca Loos: - Forelsket meg på Gardermoen
Rebecca Loos: - Forelsket meg på Gardermoen

David Beckhams eks-elskerinne Rebecca Loos falt pladask for norske Sven Christjar Skaiaa i sikkerhetskontrollen.

 
Comments powered by Disqus

Madelen Voreland Berås
B
Madelen Voreland Berås
ned
opp
Charlotte Thorstvedt
C
Charlotte Thorstvedt
ned
opp
Aylar Lie
A
Aylar Lie
ned
opp
Vinni
A
Vinni
ned
opp
Linni Meister
B
Linni Meister
ned
opp
Lene Alexandra Øien
B
Lene Alexandra Øien
ned
opp
Åge Sten Nilsen
C
Åge Sten Nilsen
ned
opp
Dorthe Skappel
A
Dorthe Skappel
ned
opp
reklame