Slik bor verdens mest sexy kvinne
Jennifer Aniston flytter inn i nytt kjærlighetsrede. Se den enorme villaen i stor bildekarusell
Den populære skuespillerinnen Jennifer Aniston har flere ganger blitt kåret til verdens mest sexy kvinne.
Den siste tiden har det vært mange spekulasjoner i om 42-åringen venter sitt første barn, etter at hun nå har funnet lykken med sin nye kjæreste Justin Theroux.
Om ryktene er sanne eller ikke, har verken hun eller kjæresten bekreftet, men det skal i hvert fall ikke stå på plass.
Nylig kjøpte Aniston seg et nytt, stort kjærlighetsrede til nærmere 124 millioner norske kroner.
Les også: Hollywood-bruddene som sjokkerte verden
Vinkjeller og glassvegger
Herskapshuset ligger i nærheten av Bel Air i Los Angeles, California.
At det er plass til både et og to barn i villaen er det ingen tvil om.
Huset inneholder nemlig fire soverom og har hele seks bad og et ekstra gjestehus.
Det store rommene i huset har stor takhøyde og vegger av glass.
Huset har en spektakulær utsikt over Stillehavet og en egen vingård bestående av to åkre med vintrær som går godt med den store vinkjelleren som ligger under huset.
Hagen har et stort bassengområde og langs tomten går det flere koselige stier langs vinåkerne.
Les også: Jennifer Aniston feirer milliongevinst med kjæresten
Plass til mann og barn
En kilde har fortalt til nettstedet HotNews at Jennifer endelig har funnet drømmehuset.
– Jennifer falt hodestups for plassen i samme minutt som hun så det. Det er akkurat en slik plass du vil ha om du ønsker å slå deg ned og få barn. Det er akkurat en slik plass Jennifer og Justin har vært på leting etter, forteller kilden.
| Publisert | 27.01.2012 21.14 |
| Oppdatert | 27.01.2012 21.14 |











