USTANSELIG: Lotta Engberg spiller på sex i «Lotta på Liseberg».
USTANSELIG: Lotta Engberg spiller på sex i «Lotta på Liseberg». Foto: Nina Torsede © Kamerareportage

Sjokkerte allsang-publikum med sexspøk

- Store føtter, lang...

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

Alexander Rybak sjarmerte pikehjertene under tirsdagens «Allsang på grensen», fridde programleder Lotta Engberg til det litt eldre publikumet i allsangprogrammet «Lotta på Liseberg».

Les mer: Full «Allsang»-krig i Sverige

.HØYREIST:HØYREIST: Foto: Stefan Söderström

Store føtter, lang...

Lasse Berghagen hadde akkurat sunget sin første allsang da han ble overrumplet av Lotta, skriver Aftonbladet.se.

- Vi kan ikke starte skikkelig før vi har gjort det, sa hun, mens Berghagen så spørrende på publikum.

- Se på ham. Han er altså 196 centimeter og bruker 47 i sko. Jeg vil ikke si hva en bruker å si... Store føtter, lang.... Sko, sa hun lurt.

Sekunder etter gnidde hun baken sin mot Berghakens midtparti.

Ustanselig Lotta Engberg

Forrige uke spurte Engberg gjestene Charlotte Perrelli, Sarah Dawn Finer og Agnes Carlsson om hvem som er den mest kjente mannen de har hatt sex med.

- Selv med Lasse Berghagen som gjest, klarte ikke Engberg å holde seg fra å prate om sex, skriver nettsiden.

Her kan du besøke vår «Allsang på grensen»-sider.

Les også:
Alexander smeltet pikehjerter
Alexander smeltet pikehjerter

Hundrevis av jenter ville ha en bit av GP-vinneren.

Les også: Supergruppa Aqua til Allsang
Supergruppa Aqua til Allsang

Gjester Halden denne uka

 
Comments powered by Disqus

Madelen Voreland Berås
B
Madelen Voreland Berås
ned
opp
Charlotte Thorstvedt
C
Charlotte Thorstvedt
ned
opp
Aylar Lie
A
Aylar Lie
ned
opp
Vinni
A
Vinni
ned
opp
Linni Meister
B
Linni Meister
ned
opp
Lene Alexandra Øien
B
Lene Alexandra Øien
ned
opp
Åge Sten Nilsen
C
Åge Sten Nilsen
ned
opp
Dorthe Skappel
A
Dorthe Skappel
ned
opp
reklame