Sjarmert av superstjerne

Hollywood-stjernene har fått øynene opp for Aulie og co´s galleri i NY.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

Marianne Aulie stortrives i verdensmetropolen New York, der hun sammen med brødrene Vebjørn og Aune Sand har slått seg opp.

- Som alltid inspireres jeg av livet, men det er klart at jeg finner massevis av inspirasjon i NY. Etter presidentskiftet er det plutselig håp, tro og kjærlighet som er i sentrum. Og det merkes på stemningen, forteller Marianne som selv håpet å se Hillary Clinton overta presidentembetet.

For øyeblikket er Marianne og Aune i Norge -og duoen var involvert i barbråk med kjendisfotograf Per HEimly og Ari Behn natt til fredag denne uken.

Hvilken type kjendis er Marianne? Sjekk henne ut på KjendisNorge

Superstjerner innom galleriet

Aulie og brødrene Sand har foreløpig ikke begynt å selge kunsten sin i NY, men har dørene åpne for folket.

- Alle som er innom er overbegeistret, og en slik respons er det mange år siden vi har opplevd. Vi blir så ydmyke at vi ikke vet hvor vi skal gjøre av oss, sier en smigret Marianne.

Er Marianne en B-kjendis? Se video på KjendisNorge

Fortjener Marianne statusen som B-kjendis? Stem henne opp eller ned

Og den mye omtalte kunstneren kan avsløre at de også har hatt celebert besøk på galleriet:

- Mike Myers! Mike Myers har vært innom! Og han er helt vidunderlig sjarmerende. Så kul, så morsom og så nedpå, forteller hun energisk.

- Også skuespilleren Steve Martin har vært innom, avslører Aulie til «God kveld Norge».

Her finner du flere kjendisnyheter fra God kveld Norge!

Les også:
- Bruddet er ren løgn
- Bruddet er ren løgn

- Se og Hør lyver om at det ser slutt mellom meg og Alanzinho, sier Charlotte Lade.

 
Comments powered by Disqus

Madelen Voreland Berås
B
Madelen Voreland Berås
ned
opp
Charlotte Thorstvedt
C
Charlotte Thorstvedt
ned
opp
Aylar Lie
A
Aylar Lie
ned
opp
Vinni
A
Vinni
ned
opp
Lene Alexandra Øien
B
Lene Alexandra Øien
ned
opp
Linni Meister
B
Linni Meister
ned
opp
Åge Sten Nilsen
C
Åge Sten Nilsen
ned
opp
Dorthe Skappel
A
Dorthe Skappel
ned
opp
reklame