To personer drept
i bussulykke
Nord-Troms: 27 personer er lettere skadet
– Å være enslig er det samme som å være ensom, mener komikeren.
I et intervju med Dagbladet-magasinet «God torsdag!», snakker komiker Sigrid Bonde Tusvik fra «Torsdag kveld fra Nydalen» om sin relativt nye tilværelse med kjæreste.
På spørsmål om hva som er det beste med å ha kjæreste, svarer Tusvik:
– Det er å ha noen som ber deg ta det med ro. Og så sover jeg mye bedre med en mann ved siden av meg. Det er veldig fint og trygt. Jeg er helt klart en kjærestejente. Jeg synes det å være enslig er det samme som å være ensom. Men jeg beundrer folk som syns det er deilig å bo alene. Jeg skulle gjerne bodd i et stort hus med alle vennene mine.
Komikeren sier også i intervjuet at hun dessverre takler livet mye bedre med kjæreste. Og røper hvilken sjekking som fungerer på henne.
Les også: – Typen min er som Celina Midelfart
– Sjekkingen som funket var tydeligvis å slenge armen over skuldra mi, gi meg et kyss. Men først ta meg med på Strømsgodset-kamp og Snappys kebab i Drammen. Det er forresten min første og jeg håper siste fotballkamp. Jeg skjønner ingenting av fotball, sier Tusvik til Dagbladet «God torsdag».
Sigrid hadde både seermessig og personlig suksess med programmet «Sigrid søker kjæreste» på NRK3. Det var der hun fant mannen i sitt liv, Martin Jøndahl.
– Han er omtenksom og god på komplimenter. Dessuten fyller han kravene mine: Han danser fylla-swing, han løfter meg og klyper meg i rumpa. Jeg elsker at menn klyper meg i rumpa når man er sammen med dem. For mange menn glemmer det og klyper heller andre damer i rumpa. Han er en god tafser, har Sigrid tidligere uttalt til «God kveld Norge» om kjæresten.
| Publisert | 24.11.2011 07.32 |
| Oppdatert | 24.11.2011 07.43 |
Sjekk hva Mats (22) fant i pølsa fra Prior
Han trodde først det var en negl. Men Prior vet ikke hva det er.
Dette er bilene Volvo aldri laget
Vi feirer 85 års-jubileet med 10 godbiter vi aldri fikk.
Petter Pilgaard og Mari Haugersveen kom sammen i bryllup
Kun en drøy uke etter paret brøt forlovelsen.
Fine biler, sol og glade mennesker!
– Vi kunne ikke vært mer fornøyd, sier arrangøren om årets første Gatebil-treff. SE ALL...
Paradise-Ole brutalt slått ned på familieferie
Festen endte blodig på legevakten.
Prinsesse Diana: – Det er tre av oss i dette ekteskapet
Se Mette-Marits egne bilder fra fylkesturen
Saab 9-5: Blir dette et skikkelig kupp på bruktmarkedet?
Klar Eurovision-seier til Sverige!
BMW X5: Dette kan bli den nye SUV-kongen
20.20
Her blir reporteren angrepet med barberskum
Man er visst aldri trygg i en baseball-garderobe.
20.15
Dette er bilene Volvo aldri laget
Vi feirer 85 års-jubileet med 10 godbiter vi aldri fikk.
17.25
Petter Pilgaard og Mari Haugersveen kom sammen i bryllup
Kun en drøy uke etter paret brøt forlovelsen.
17.24
Partyfikser Ronnie Ottem gifter seg og kjendisene er invitert
Det er duket for bryllupslunsj når partyfikser Ronnie Ottem og Eirik Vogsted Fjære gift...
16.52
VW Golf VII GTI: Her skjuler det seg mye moro og kjøreglede
16.20
Fruktfatet blir aldri det samme etter dette
15.49
Kanye West frir til Kim Kardashian
14.36
Sjekk hva Mats (22) fant i pølsa fra Prior
