Se video : Kristian Valen slått til blods
Tilskuer dultet borti mikrofonstativet til Valen under konsert.
Under et show på hotellåpningen til Comfort Hotel Square i Stavanger, fikk Kristian Valen seg en «midt på trynet», eller rettere sagt i leppa, slik at blodet sprutet. Det var stappfullt i salen, og trengselen førte til at en tilskuer skubbet borti mikrofonstativet slik at Kristian fikk mikrofonen i leppa.
– Vi ofrer alt for kunsten, sa Valen blødende fra scenen.
Ofrer alt
Kristian Valen er ikke den som avslutter et show selv om blodet renner godt fra overleppa. Han fortsatte sitt morsomme innslag, med Meat Loaf og Ozzy Osbourne-parodier.
– Det var mange mennesker i salen, og noen hadde drukket godt. En kar som ikke var helt stødig dultet borti mikrofonstativet mitt og da ble det blodig, flirer Kristian Valen til «God kveld Norge».
Minnemarkering
I sommer opplevde Kristian Valen kanskje et av sine største øyeblikk, da han underholdt under en minnemarkering for Michael Jackson i Los Angeles. Her gikk opptredenen på skinner, til tross for at han ikke husker mye fra showet sitt.
– Jeg ramler oppi mye rart, og plutselig stod jeg på scenen foran stjerner som Eddie Murphy og Prince og hele familien til Michael Jackson. Jeg glemte manus og husket ikke hva jeg gjorde på scenen, men er utrolig takknemlig for at jeg har muligheten til å gjøre noe så stort, sier Kristian Valen til «God kveld Norge».
Rette kontaktene
Kristian er åpen for det meste innen showbiz og gleder seg til å jobbe med nye prosjekter i USA, men kan ikke røpe noe ennå.
– Når du kommer inn med de rette folkene, så har det mer å si enn hvor flink du er, både på godt og vondt, avslutter han til «God kveld Norge».
| Publisert | 14.08.2010 12.59 |
| Oppdatert | 16.08.2010 19.50 |














