Sex-tabbe: R'n'b-artisten D'Angelo trodde en kvinnelig politikvinne var prostituert i West Village i New York.
Sex-tabbe: R'n'b-artisten D'Angelo trodde en kvinnelig politikvinne var prostituert i West Village i New York. Foto: THIERRY LEGOUES

R'N'B-stjerne forsøkte å kjøpe sex av politiet

Grammy-vinneren og R'N'B-sangeren ville ha oral-sex med politikvinne i New York.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

Det var i helgen artisten D'angelo ble pågrepet etter han forsøkte å kjøpe sex av en kvinnelig politibetjent som han trodde var prostituert.

Oralsex

D'Angelo, eller Michael Archer som han virkelige navn er, skal i helgen ha kjørt ensomt rundt i West Village i New York med 12 000 dollar gjemt i sin Range Rover.

Da den 36-årige artisten fikk synet av en kvinne som han trodde var prostituert , tilbød han kvinnen 40 dollar for oralsex, oppgir en kilde til Nypost.com.

Spaner

Den kvinnelige politibetjenten jobbet som spaner og ble raskt pågrepet etter at han spurte henne om sex. Manageren til D'Angelo har ikke villet kommentere hendelsen, skriver Nypost.com.

To Grammys

D'Angelo fikk to Grammys for sitt album «Voodoo» fra 2000. Siden denne utgivelsen har han ikke sluppet noe nytt materiale skriver Aftonbladet.

Se «God kveld Norge» på TV 2 lørdager klokken 21.40

På Facebook? Følg «God kveld Norge» her
På Twitter? Følg «God kveld Norge» her

Lyst på flere kjendisnyheter? Sjekk «God kveld Norge»

 
Slik er nye God kveld Norge:
Ukens horoskop
Vær
Tyr
Tvilling
Kreps
Løve
Jomfru
Vekt
Skorpion
Skytt
Steinbukk
Vannmann
Fisk
Dorthe Skappel
A
Dorthe Skappel
ned
opp
Tone Damli Aaberge
A
Tone Damli Aaberge
ned
opp
Eli Kari Gjengedal
B
Eli Kari Gjengedal
ned
opp
Linni Meister
B
Linni Meister
ned
opp
Aylar Lie
B
Aylar Lie
ned
opp
Marian Saastad Ottesen
D
Marian Saastad Ottesen
ned
opp
Marianne Aulie
C
Marianne Aulie
ned
opp
Lene Alexandra Øien
B
Lene Alexandra Øien
ned
opp
reklame