Raser mot truseløs Aulie: - Ta på deg truse og oppfør deg som folk
... men det er noen som hadde håpet å få se litt mer av kunstneren...
Fredag valgte «Senkveld»-redaksjonen å klippe bort en truseløs Marianne Aulie.
Les mer: TV 2 klippet vekk truseløs Aulie
Klippingen har vakt mange reaksjoner, og på godkveldnorge.no raser debatten.
De fleste kommentarer er svært negative mot kunstneren.
- Jeg har null respekt for Aulie. En mer latterlig dame skal du lete lenge etter! Ta på deg truse og oppfør deg som normale folk, kommenterer «Anne».
- Kom hun uten truse, for å «selge» noe annet enn bilder, som det er bare et fåtall som forstår, og som vi andre skal like, for det har «fiffen» eller noen forståsegpåere bestemt. Det går an å kle seg selv om man vil prøve å være kunstner, skriver «Robert».
Hva mener du om saken? Si din mening nederst i artikkelen!
IRRITERT: - Sittestillingen min var ikke naturlig. De burde ha sett dette og gjort noe med det, sa Marianne Aulie om TV 2 i helgen. © Stella Pictures
- Aldri knuget beina så mye sammen før
Det var til VG at Aulie i helgen uttrykte stor fortvilelse over å ha måtte sitte i «Senkveld»-sofaen med beina i kors.
- Jeg så i monitoren at de filmet i frontalvinkel. Dermed måtte jeg sitte med bena i kryss under hele intervjuet. Jeg har aldri knuget bena så mye sammen før, sa hun.
Og fordi Marianne måtte sitte slik, forsvant gleden over å delta i TV 2-programmet.
- Sittestillingen min var ikke naturlig. De burde ha sett dette og gjort noe med det. De kunne ha byttet kameravinkel eller flyttet på sofaen. Det var ekstremt uprofesjonelt av TV 2, sa Aulie til nettsiden.
Noen heier på Marianne
Men til tross for at svært mange er negative til Aulies utspill, er det noen som hadde håpt at TV 2 ikke valgte å klippe bort deler av intervjuet.
- Det er synd at TV 2 klipper. Marianne er bare topp. Sjalusi lenge leve, kommenterer «Ivar».
Se «God kveld Norge» på TV 2 lørdager klokken 22.10
På Facebook? Følg
«God kveld Norge» her
På Twitter? Følg «God kveld
Norge» her
Lyst på flere kjendisnyheter? Sjekk «God kveld Norge»
Få de siste kjendisnyhetene på SMS: Send GKN til 1984 (kr. 1,- pr. mld)
| Publisert | 16.11.2009 16.03 |
| Oppdatert | 20.11.2009 15.19 |










