Paradise-Tine gir pupperåd til unge jenter
- Man blir nok litt blind, og ser ikke selv hvor store de faktisk er
Stadig flere unge jenter ønsker å forstørre brystene sine ved hjelp av silikonimplantater. Paradise Hotel-deltaker Tine Valle får ofte spørsmål fra unge jenter om hvordan det er å utføre slike inngrep.
Skriver på bloggen
- Mange skriver til meg på bloggen min. De lurer på hvor jeg har operert meg, om jeg gruet meg, hvor mye det kostet og om jeg har hatt problemer i etterkant, sier Tine Valle til VG.
- Jeg svarer så godt jeg kan, men understreker at man må være hundre prosent sikker, sier Valle til avisen.
Har 600 gram i hvert bryst
Tine opererte inn silikon i puppene første gang da hun var 20 år gammel og har siden forstørret brystene ytterligere slik at hun i dag har 600 gram silikon i hvert bryst.
- Jeg har vært inne på tanken på å legge inn mer men har lagt det bak meg. Man blir nok litt blind, og ser ikke selv hvor store de faktisk er. Ingen av legene jeg har vært i kontakt med i Norge eller Sverige vil operer meg, sier Valle.
Se gratis videoer fra «God kveld Norge» på TV 2 Play
På Facebook? Følg «God kveld Norge» her
Lyst på flere kjendisnyheter? Sjekk «God kveld Norge»
| Publisert | 13.05.2010 11.19 |
| Oppdatert | 13.05.2010 11.22 |











