Her tisser «Paradise»-Emil i senga mens Pernille sover
Nå gleder han seg til det blir vist på TV i kveld.
I onsdagens episode av «Paradise Hotel» står Emil Løvstad (22) fra Bærum opp, og stiller seg og tisse i senga, mens hans romkamerat Pernille Vedeler ligger og sover ved siden av.
- Ble informert på premierefest
Så legger han seg ned og sover igjen.
- Jeg har hørt rykter om at det skjer. Jeg ble informert om det på premierefesten, sier han til «God kveld Norge».
Selv husker ikke Emil noe av seansen.
- Jeg husker ikke en dritt, jeg var utrolig drita, sier han.
- Sengen var klissvåt, jeg vet ikke om det var tiss eller vann, sier Pernille i programmet. Hun forteller også at hun ikke fikk sove, og måtte legge seg på kanten av senga.
Gleder seg til å se det
Forklaringen fra Emil på det som har skjedd er rett og slett at han har drømt at han tisset.
- Jeg har vært drita og drømt at jeg har tissa, og så har jeg sikkert ikke likt Pernille så godt, sier han.
Selv om episoden kunne vært pinlig for noen og enhver, sier Emil at han langt ifra gruer seg til å se det på TV i kveld.
- Jeg var bare utrolig drita, og sånt som skjer. Jeg gleder meg til å se det, det blir gøy, sier han.
- Gir faen i hva folk mener
Emil har allerede fått mye oppmerksomhet i reality-serien, men selv har han ikke noe imot dette.
- Det er mange folk som skriver mye rart, og det har blitt mye oppmerksomhet, men jeg har ikke noe imot oppmerksomhet. Folk får digge og hate meg, jeg har venner som kjenner meg, og så gir jeg faen i de andre, fastholder «Paradise»-deltakeren.
Se «God kveld Norge» på TV 2 lørdager klokken 21.40
Se gratis videoer fra «God kveld Norge» på TV 2 Play
På Facebook? Følg «God kveld Norge» her
Få de siste kjendisnyhetene på SMS: Send GKN til 1984 (kr. 1,- pr. mld)
| Publisert | 10.03.2010 16.22 |
| Oppdatert | 10.03.2010 16.22 |










