Nytt stjernepar?
Hans Petter Buraas og Anette Young skal ha funnet tonen.
Anette Young var ikke å se rundt dansegulvet da Hans Petter Buraas konkurrerte for første gang i TV 2-programmet «Skal vi danse» fredag. Da var det hans proffe dansepartner Gyda Kathrine Bloch Thorsen som fikk sjarmørens oppmerksomhet.
Men på eks-alpinist og nå kjendisdanser Hans Petter «Burre» Buraas' profil på nettsamfunnet Facebook, skriver han nå at han for tiden er i et forhold. Og etter det «God kveld Norge» erfarer er det Anette Young han skal ha funnet tonen med.
Les også: Her er Sarahs nye mann
Kjent over natten
Mens «Burre» ble kjent over natten som en humørfylt og vilter mann i alpinbakken, ble Anette rikskjendis over natten da hun deltok i TVNorges realityprogram «Big Brother».
«God kveld Norge» har vært i kontakt med kjendisdanseren og eks-reality-stjernen, som sier at de ikke ønsker å kommentere sitt privatliv.
Se også: Dorthe og Lene klinte til - igjen
Se også: - Du er sexy, Siri!
Les også: Jan Thomas til legen igjen
| Publisert | 13.09.2008 22.04 |
| Oppdatert | 15.09.2008 09.52 |










