Nysingle Anne-Kat. lettkledt i manneblad
Humordronning Anne-Kat. Hærland stiller i bare undertøyet i siste utgave av Mann.
Hun har ingen problemer med å ta av seg litt av klærne når hun gir sitt første portrettintervju på fire år.
- Alle damer vil jo ha slike bilder av seg selv. De som mener noe annet, lyver. Jeg har trent som faen det siste året, og jeg vil jo ha en pay-off for det. Damer vil bli pyntet på og se pene ut. Det er rett og slett narsissisme. Selvdigging. Kall en spade for en spade og ta det for det det er, sier Anne-Kat. Hærland til bladet.
Skilles - er venner
I intervjuet med Mann forteller hun også hvorfor hun og ektemannen Espen Hauglid skiller lag.
- Det er ikke så mye å si om det. Det var helt udramatisk og felles avgjørelse. Vi kom til et punkt de vi fant ut at vi var mer venner enn noe annet. Sånne ting skjer, men jeg er bare glad for at vi har vært venner lenge, og at vi kommer til å være venner fremover. Men jeg skjønner at «Skilles - er venner» ikke er en god overskrift i Se og Hør, sier Anne-Kat. Hærland.
Oppgjør
Anne-Kat. tar også et oppgjør med ukebladene og Dagbladet.
- Når det disse bladene skriver om mitt privatliv er så jævlig langt unna sannheten begynner jeg å lure på om det gjelder andre nyheter også? Man kan jo ikke stole på noe av det som står der. En av teknikerne mine var så flau da han kjøpte bladene på en bensinstasjon at han ikke visste om han skulle skjule Dagbladet i Se og Hør eller Se og Hør i Dagbladet.
- Det beste hadde vært om han kjøpte Aktuell Rapport slik at han kunne putte begge to inni det, sier Anne-Kat. Hærland til Mann.
På Twitter? Følg «God kveld Norge» her!
«God kveld Norge» er tilbake 25. april kl. 21.40 på TV 2
Lyst på flere kjendisnyheter? Sjekk ut «God kveld Norge»
| Publisert | 23.04.2009 08.44 |
| Oppdatert | 23.04.2009 15.05 |










