Nettet viser fingeren til Madonna
Popdronningen kan ikke lenger peke finger på andre.
Madonna gikk tidligere denne uken hardt ut mot den britiske artisten M.I.A, etter at hun viste fingeren fra scenen til publikum og millioner av TV-seere under pauseunderholdningen i Super Bowl-finalen sist søndag.
Popdronningen var sjokkert over M.I. As oppførsel, og i radioshowet «On Air with Ryan Seacrest» langet Madonna ut mot den britiske artisten:
– Jeg ble totalt overrasket. Jeg visste ingenting om det, og jeg ble ikke direkte glad. Jeg forstår det er punk rock, og alt det der, men det var så god stemning, kjærlighet og positiv energi under opptreden, og da skapte det hun gjorde negativitet. Det var en barnslig, irrelevant ting å gjøre. Det var så god stemning der. Hva var poenget med den gesten? Spurte Madonna.
Nå ser det imidlertid ut som hun kan få svare på det spørsmålet selv.
Les også: Madonna langer ut mot M.I. As Super Bowl-stunt
SUPER BOWL: Madonna mener M.I.As scenestunt var barnslig og unødvendig. © Stella Pictures
Ikke bare en, men to ganger
For etter at «Like A Virgin»-stjernen kom med sine krasse uttalelser, har det dukket opp flere eldre konsertbilder av Madonna på diverse blogger og nettsider, der hun også viser fingeren til publikum.
Bildene over er fra hennes «Sticky and Sweet»-turné i 2008, hvor hun gledelig viste fingrenen fra scenen i over 85 byer verden over.
Men bilder fra denne turneen er ikke det eneste hvor Madonna har latt publikum få gleden av å se hennes langfinger i full vigør.
Nettstedet Consequence of Sound har nemlig lagt ut et annet bilde av verdensstjernen der hun viser fram sine fingerkunnskaper.
Internett har latt Madonna få bite i det sure eplet, og vist at hun ikke bare holder seg ung ved å date unge menn, men også ved barnslig oppførsel.
Les også: Denne fingeren skapte skandale i nattens Superbowl-show
| Publisert | 11.02.2012 13.35 |
| Oppdatert | 11.02.2012 15.34 |











