Nå slår han tilbake mot ryktene
BOLERYKTER: Jan Thomas' ektemann Christopher Mørch Husby er lei av ryktene om at han skal ha brukt anabole steroider for å få til denne forandringen på bare ett år.

Nå slår han tilbake mot ryktene

Jan Thomas' kjæreste lei av å bli mistenkt for å bruke anabole steroider.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del

Det siste året har Jan Thomas Mørch Husby hjulpet ektemannen Christopher Mørch Husby gjennom en kroppslig forvandling, som «God kveld Norge» tidligere har omtalt.

Les mer: Se Christophers ekstreme forvandling

- Han hadde en veldig ung kropp, han var som jeg var da jeg på hans alder, utrolig spinkel og liten. Han kom inn i mitt liv og vi begynte å trene fem til syv dager i uken. Christopher fikk sin egen personlige trener, og vi la opp et kostholdsprogram for ham. Han gikk på proteinshaker, og det var nesten en fulltidsjobb i fire måneder hvor han trente aktivt nesten hver eneste dag. Han gikk opp nesten 15 kilo, og det er klart det syntes veldig på kroppen hans, sa Jan Thomas til «God kveld Norge».

Rykter om steroider

Ekteparet har tidligere måttet dementere rykter om at de to tar anabole steroider sammen.

- Det er en stor jævla løgn. Det er beinhard jobbing rett og slett, har Christopher tidligere sagt til «God kveld Norge».

Nå avslører Mørch Husby i sin blogg ryktene ikke har avtatt, men heller eskalert. Han får stadig kommentarer slengt etter seg, og da han tirsdag var tilbake i trening var det ikke noe unntak.

«Kanskje lurer du også på om Christopher har hatt en real omgang med steorider? Nei ikke tror. Du er jo helt sikker på at han har vært igjennom en skikkelig runde! For ikke bare har han lagt på seg rundt 14 kg, men han har jo blitt litt større i ansiktet også! Tenk det», skriver han, og benytter anledningen til å gi beskjed om at han ikke trenger treningstips fra ukjente for ettertiden.

«Jeg gir beskjed om jeg skulle trenge tips eller råd fra folk jeg ikke vet hvem er :) Så for fremtiden gir jeg på forhånd beskjed om at jeg ikke trenger informasjon om at «man dessverre ikke legger på seg i ansiktet med mindre man har begynt med anabole steorider». Dessverre.».

Spark til kritikerne

På grunn av rykteflommen føler Jan Thomas' ektemann at han igjen må dementere ryktene, og sender samtidig et spark til kritikerne.

«Jeg trener 5 ganger i uken med pt, kun styrke, ingen kondisjon. Og det funker som bare det for meg! Er det litt av det at siden jeg faktisk har oppnådd noe med min egen kropp, og i tillegg er storfornøyd, at det da «måtte være noe galt inne i bildet» eller «at Christopher har brukt noe siden han ser litt mer trent ut» ettersom jeg har forandret meg? Jeg vil ikke si at det nødvendigvis si at det sitter en usikker, halvslapp person på andre siden av cyberspace, men det får meg jo til å lure på om jeg faktisk trenger eller gidder at folk skal kunne nå meg.», skriver han i bloggen.

Se «God kveld Norge» på TV 2 lørdager klokken 21.40

På Facebook? Følg «God kveld Norge» her
På Twitter? Følg «God kveld Norge» her

Lyst på flere kjendisnyheter? Sjekk «God kveld Norge»

Få de siste kjendisnyhetene på SMS: Send GKN til 1984 (kr. 1,- pr. mld)

Les også:
Se Christophers ekstreme forvandling
Se Christophers ekstreme forvandling

Jan Thomas' ektemann la på seg 15 kilo muskler!

- Har fått noen skikkelige klumper på magen
- Har fått noen skikkelige klumper på magen

Jan Thomas avslører hemmeligheten bak sin sixpack.

 
Comments powered by Disqus
  

– Jeg vil si Breivik gjorde en
tabbe ved å spare meg

Les også: Alt om politiets aksjon på Utøya

Hør også: Alt om oppmøtekaoset på Utøya

Lydloggene: Store
sambandsproblemer
under aksjonen

Lydloggene: Her
pågripes Breivik
på Utøya 22. juli

Lydloggene: Politiet
snakker kun om én
gjerningsmann


Aylar Lie
A
Aylar Lie
ned
opp
Madelen Voreland Berås
B
Madelen Voreland Berås
ned
opp
Dorthe Skappel
A
Dorthe Skappel
ned
opp
Triana Iglesias
B
Triana Iglesias
ned
opp
Tone Damli Aaberge
A
Tone Damli Aaberge
ned
opp
Hedda Kise
C
Hedda Kise
ned
opp
Camilla Malmquist Harket
D
Camilla Malmquist Harket
ned
opp
Vinni
A
Vinni
ned
opp
reklame