Den tøffe uken
Det har vært en travel uke for de kongelige, les alt om kongefamilien på KjendisNorge!
Den norske kongefamilien har vært i vinden i starten av det nye året.
Bursdagsfeiring, Ari Behn sitt angrep på Carl-Erik Grimstad, og dåpen til Emma Tallulah har preget overskriftene den siste uken.
Se video: Se
de kongelige feire jul og 17. mai
Se video:
Kåre Valebrokk intervjuer kongeparet
KRANGLER: Ari Behn og Carl-Erik Grimstad har skapt overskrifter de siste dagene © TV 2
Dåp tirsdag 20. januar
Prinsesse Märtha Louise og Ari Behn har lagt bak seg en travel uke, og mange av vennene dukket opp til i dåpen til Emma Tallulah.
A-ha-stjernen Magne Furuholmen, Kåre Conradi, Lene Marlin og kulturminister Trond Giske var noen av kjendisene som overvar Emma Tallulahs dåp i slottskapellet i Oslo. De var ikke de eneste kjendisene som var bedt til den rojale begivenheten.
Se bilder: Stjernene inntok dåpen
Les mer: Her er Emma Tallulahs faddere
Se video: Slik fant Furuholmen tilbake til a-ha
Ari raste mot Se og Hør
Samme dag som dåpen til Emma Tallulah valgte Se og Hør en forside som skapte sterke reaksjoner i pressenorge. Ari Behn reagerte kraftig.
- Se og Hør er et tegneserieblad. De trykker hva som helst av festlige påfunn, schizofrent og komisk, overfladisk og løgnaktig, raser Ari Behn i dagens VG.
Se video: Dorthe hjelper Ari å ta barten
Utroskapsrykter
Se og Hør trykket bladet et bilde av Ari Behn som tar farvel med en svensk kvinne på forsiden. Bildet ledsages av et sitat fra Se og Hørs sjefredaktør Harald Haave: «Hvorfor gjør du dette Ari?». Inne i bladet har Haave en tosiders leder hvor han blant annet kritiserer Ari for å ha svart «enn så lenge» da Fredrik Skavlan i sitt svenske talkshow spurte om han fortsatt var medlem av kongefamilien.
- Dette var selvfølgelig et ironisk svar på et humoristisk spørsmål, sier Ari
Behn.
HYGGELIG GJENSYN: Ari Behn så ut til å storkose seg hos kompis Fredrik Skavlan. © SCANPICX
Bursdagsfeiring
Onsdag 21. januar fylte Norges arveprinsesse, prinsesse Ingrid Alexandra, fem år.
Se video: Prinsesse Ingrid Alexandras oppvekst.
Ingrid Alexandra feiret den store dagen med mamma Mette-Marit, pappa kronprins Haakon, lillebror Sverre Magnus og halvbror Marius.
| Publisert | 24.01.2009 14.45 |
| Oppdatert | 28.01.2009 14.33 |












