DAMPENDE HETE SCENER: Angelina Jolie spiller supermodellen Gia i «Gia». Nå har filmen kommet ut på DVD - og kjæresten hennes er sjalu.
DAMPENDE HETE SCENER: Angelina Jolie spiller supermodellen Gia i «Gia». Nå har filmen kommet ut på DVD - og kjæresten hennes er sjalu.

Her er Angelinas lesbiske sexsjokk

- Nå er Brad Pitt syk av sjalusi.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

- Han vet at Angelina elsker å ha sex med jenter, og det plager ham selvsagt at hele verden kommer til å kunne se de det, sier en kilde nær Angelina Jolie og Brad Pitt til svenske Hänt Bild.

Årsaken til at Pitt angivelig er syk av sjalusi, er at Jolies dampende hete film «Gia» har kommet ut på DVD med bedre bildekvalitet og klarere scener.

Filmen ble spilt inn i 1998.

Les også: Dumper lettkledd Jolie

(artikkelen fortsetter under bildet)

VANSKELIG FOR BRAD: Herr Pitt liker visstnok dårlig at Angelina Jolies dampende hete film blir gitt ut på ny.VANSKELIG FOR BRAD: Herr Pitt liker visstnok dårlig at Angelina Jolies dampende hete film blir gitt ut på ny. Foto: VALERY HACHE

Dampende nakenscener

I filmen ser en Angelina splitter naken sammen med motspilleren Elizabeth Mitchell, som spiller kjæresten hennes i filmen.

«Gia» er basert på den sanne historien om den biseksuelle supermodellen Gia Marie Carangi, som døde av aids i 1986. Hun ble kun 26 år gammel.

- Ei kvinne som var glad i kvinne

- Gia var fri kvinne som var glad i kvinner, som trengte kjærlighet, som var veldig åpen, som ble fortapt i en verden som omfavnet svært overfladiske ting. Hun ble avhengig av narkotika, og døde av aids, har Jolie tidligere forklart i et intervju med «Inside The Actor's Studio».

I intervjuet sier Jolie at hun først takket nei til den vanskelige rollen.

- Jeg takket nei flere ganger. Jeg følte at hun var for nær meg. Det var mange ting jeg ikke ønsket å konfrontere - det ønsket om å føle sitt eget jeg i stedet for svært overfladiske ting, sier hun.

- Jentene så hverandre

Men Angelina takket til slutt ja til rollen som biseksuelle Gia.

- Det var noe veldig viktig med to kvinner som utforsket hverandre, som så hverandre. I en scene løper hun naken til heisen - det var ikke en scene jeg ønsket å gjøre. Men det sa noe om rollefiguren, og det sa noe om de to. Det var ekstremt viktig, sier Angelina.

Følte seg tom etter «Gia»

Etter å ha spilt inn den krevende filmen, rømte Angelina fra Hollywood. Hun startet et nytt liv i New York.

- Jeg sluttet med skuespill. Jeg følte at jeg ikke hadde noe mer å gi, sier hun i intervjuet.

Men det skulle ikke ta lang tid før Angelina var tilbake, og året etter «Gia» spilte hun blant annet inn «Girl Interrupted», som hun vant en Oscar for.

Se «God kveld Norge» på TV 2 lørdager klokken 22.10

På Facebook? Følg «God kveld Norge» her
På Twitter? Følg «God kveld Norge» her

Lyst på flere kjendisnyheter? Sjekk «God kveld Norge»

Få de siste kjendisnyhetene på SMS: Send GKN til 1984 (kr. 1,- pr. mld)

Les også:
Se så lik hun har blitt pappa!
Se så lik hun har blitt pappa!

Kjenner du igjen kjendisbarnet?

Angelina kan bli norsk massemorder
Angelina kan bli norsk massemorder

Vil ha sexsymbolet i rollen som den norske massemorderen, Belle Gunness.

- Bruddet er uungåelig
- Bruddet er uungåelig

Har du hørt det før?

Slik får du ikke se Angelina Jolie
Slik får du ikke se Angelina Jolie

- Ta heller bilder av rumpene til andres koner.

 
Comments powered by Disqus

Ambulanse kjørte av veien i Bremanger

 Luftambulanse sendt til stedet, hadde pasient i bilen


Aylar Lie
A
Aylar Lie
ned
opp
Madelen Voreland Berås
B
Madelen Voreland Berås
ned
opp
Dorthe Skappel
A
Dorthe Skappel
ned
opp
Bjørn Rune Gjelsten
C
Bjørn Rune Gjelsten
ned
opp
Triana Iglesias
B
Triana Iglesias
ned
opp
Tone Damli Aaberge
A
Tone Damli Aaberge
ned
opp
Ida Elise Broch
D
Ida Elise Broch
ned
opp
Tine Valle
D
Tine Valle
ned
opp
reklame