SISTE: St. Paul kirke i Bergen brenner
Mann observert idet han tente på søppel inne i kirken
– Jeg har aldri vært en spesielt forfengelig person, sier realitydeltakeren.
Realityserien «Fristet» har fått mye kritikk for sine vågale utfordringer mot deltakerne.
«God kveld Norge» har tidligere kunnet fortelle om blant andre Jenny som valgte 15.000 kroner fremfor å få sporet opp familien sin.
I onsdagens episode er det deltaker Knut Fredrik Olsen som får valget mellom penger eller fristelse.
Les også: TV3 flytter skandaleserie etter seerflukt
Han kan få 20.000 kroner til laget sitt mot at han barberer bort begge øyenbrynene - en utfordring han tar på strak arm.
Se video øverst i saken
– Det første jeg tenkte var egentlig at det skulle gå greit å gjennomføre det. Jeg har aldri vært en spesielt forfengelig person, så det med utseende er liksom ikke så viktig. Jeg tenkte at dette ville være en fin mulighet til å bli litt ekstra godt likt av laget mitt, sier Knut.
Knut Fredrik tar derfor imot barbermaskinen, og i løpet av få sekunder er begge hans to mørke øyenbryn borte.
– Da jeg fikk se meg selv i speilet etterpå, var det veldig annerledes først, men så syntes jeg ikke det så verst ut heller. Jeg likte det egentlig litt. Jeg angret ikke. Det var egentlig ganske positivt. Jeg liker ansiktet mitt, sier han og ler.
Les også: – Dette er lek med liv på sikt
Knut Fredrik forteller videre at han ikke er enig i kritikken som serien har fått.
Han mener at fristelsene de fikk måtte være såpass utfordrende og personlige for at deltakerne skulle få kjørt seg.
– Man har meldt seg på denne serien og må derfor regne med at det er drøyt. Ja, enkelte ting var sikkert verre enn andre, men jeg synes det var viktig å ta de utfordringene man fikk. Det er et spill. Jeg angrer ikke på noe. I hvert fall ikke på at jeg tok brynene. Det var verdt det, sier han.
Les også: TV3-deltakerne kaster klærne for å vinne
Selv om Knut ikke angrer på det, så tror han allikevel at det er enkelte i familien som ikke kommer til å være like fornøyde etter å ha sett episoden.
– Jeg har en tante som garantert kommer til å synes dette her er helt latterlig og ikke minst teit, men på den andre siden så har jeg en bror som kommer til å flire seg i hjel av det her, så jeg tror det kommer til å bli splittede meninger etter episoden i dag, forteller Knut.
Olsen kan avslutte med å fortelle at han nå har fått tilbake begge øyenbrynene.
– Brynene har heldigvis grodd ut igjen nå. Jeg synes faktisk de har blitt finere enn sist. De er «smoothere» på en måte, forteller en fornøyd Knut Fredrik.
| Publisert | 12.10.2011 15.04 |
| Oppdatert | 12.10.2011 15.04 |
Mann observert idet han tente på søppel inne i kirken
Sjekk hva Mats (22) fant i pølsa fra Prior
Han trodde først det var en negl. Men Prior vet ikke hva det er.
Dette er bilene Volvo aldri laget
Vi feirer 85 års-jubileet med 10 godbiter vi aldri fikk.
Petter Pilgaard og Mari Haugersveen kom sammen i bryllup
Kun en drøy uke etter paret brøt forlovelsen.
Fine biler, sol og glade mennesker!
– Vi kunne ikke vært mer fornøyd, sier arrangøren om årets første Gatebil-treff. SE ALL...
Prinsesse Diana: – Det er tre av oss i dette ekteskapet
Ny biografi i forbindelse med prins Williams 30-årsdag.
Henning Solberg slakter lillebror
Paradise-Ole brutalt slått ned på familieferie
Theron: – Holder meg ung med Botox og vodka
Partyfikser Ronnie Ottem gifter seg og kjendisene er invitert
Se Mette-Marits egne bilder fra fylkesturen
11.56
Loreen rømmer til skogs etter «Eurovision»-seieren
– Jeg er en hippie.
11.41
Han får skylden for Madonnas plateflopp
Nå beklager stjerneprodusent uttalelsen om at Chris Brown er synderen.
11.15
– Jeg er like knust som dere. Om ikke mer.
Lady Gaga til fansen etter å ha avlyst konsert etter drapstrusler.
10.58
Kristen Stewart sjokkert over egne sexscener
– Når jeg ser på det nå, tenker jeg bare «woha!».
10.44
Theron: – Holder meg ung med Botox og vodka
10.31
Henning Solberg slakter lillebror
10.12
– Har aldri vært med på noe lignende
09.14
Cadillac XTS: Blir dette fremtidens super-limo?
