Finaleklar Trine Haltvik: – Jeg savnet ikke barna ett sekund
Ofret dem nesten ikke en tanke under «Mesternes Mester».
Trine Haltvik hadde det veldig morsomt under innspillingen av «Mesternes Mester».
Faktisk hadde hun det såpass morsomt, at hun ikke savnet barna.
– Det var fantastisk artig å være med. Da jeg kom inn, var jeg sikker på at jeg skulle ryke ut i første program. Jeg har jo en skulderskade som ikke alltid spiller på mitt lag og som har vært veldig vond i perioder, sier hun til Her og Nå.
Les også: Fryktet hun måtte trekke seg fra «Mesternes mester»
– Ofret barna nesten ikke en tanke
Det var som 43-åring at Trine, som nå er 46, ble mamma for tredje gang.
I februar 2009 ble hun og samboeren Eskil Berg Andreassen foreldre til lille Celine, som nå er litt over to år.
Fra før har Trine tvillingene Kristian og Kathinka på 19 år.
– Jeg hadde det så moro at jeg ikke savnet Celine eller tvillingene Kristian og Kathinka ett sekund. Det var faktisk et herlig avbrekk for meg der nede. Jeg ofret dem nesten ikke en tanke. Jeg koste meg så mye at jeg godt kunne vært der lenger. Nå høres jeg vel ut som en dårlig mor, men dagene bare fløy av gårde, sier hun.
Finaleklar
I forrige episode av «Mesternes Mester», var det seilerdronning Siren Sundby som kom til kort. Dermed er Trine finaleklar i den populære TV-konkurransen.
Hun skal kjempe mot Finn Christian Jagge og Ailo Gaup.
| Publisert | 10.05.2011 08.24 |
| Oppdatert | 10.05.2011 08.24 |










