Ett år gamle Tyler har møtt 130 superstjerner
Se hvilke stjerner «rød løper»-babyen har hilst på.
Få har møtt så mange store verdensstjerner som ett år gamle Tyler Sercrombe.
130 stjernemøter
Helt siden hun ble født, har mamma Donna knipset henne med store ikoner på røde løpere.
Lille Tyler har ifølge The Sun allerede rukket å hilse på 130 av verdens største stjerner.
Hun har danset i armene på Tom Hanks, blitt dullet med av Elton John, og møtt store celebriteter som George Clooney, Johnny Depp og Meryl Streep.
Les også: Elton Johns baby må bo i naboleiligheten
Se bildekarusell av stjernene lille Tyler har møtt, her. (TV 2 er ikke ansvarlig for innholdet på eksterne sider)
– Hun liker det
Moren begynte å ta med datteren på røde løpere da hun var en knapp måned gammel.
– Tyler liker å møte disse menneskene fordi hun gir dem et helt spesielt smil, spesielt hvis jeg kysser henne, sier moren Donna ifølge The Sun.
Liz Hurley skal ha vært den første til å holde babyen på rød løper, under premieren av «Gnomeo & Juliet» på Leicester Square.
Les også: Beckham-baby får spesialdesignede Louboutin-sko
Sitter i rullestol
Mamma Donna lider av et syndrom som gjør at hun sitter i rulle stol. Dette gir henne gode plasser under premierer, og god tilgang på stjernene både for henne og datteren Tyler.
Les også: Denne babyen har verdens vakreste foreldre
Oppkalt etter Brad Pitt-karakter
Lille Tyler er ifølge The Sun oppkalt etter Brad Pitts karakter «Tyler» i «Fight Club», men ettåringen har ennå til gode å møte Brad.
– Jeg vil at hun skal det. Og når hun blir større kan hun fortelle om alle de kjente personene hun har møtt, sier hun til avisen.
| Publisert | 11.01.2012 08.20 |
| Oppdatert | 11.01.2012 11.57 |










