FORELSKET: Sandra Lyng Haugen.
FORELSKET: Sandra Lyng Haugen.  © Scanpix

Elsker å være sammen med Sandra Lyng Haugen

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

- Vi er bestevenner. Sandra er utrolig morsom å være sammen med. Vi ler sammen hele tiden. Min behandlingskur har vært effektiv mot spiseforstyrrelsene hennes, og hun har brukt produktene i over ett år nå, sier helseguru David Sandoval til Se og Hør.

Amerikaneren er Sandra Lyng Haugens nye kjæreste, og det er 25 års aldersforskjell på de to. Sandra er 22, David er 47.

- Ironisk

Nylig lanserte den Los Angeles-baserte guruen boka «Den grønne supermaten», og den anerkjente kostholdseksperten har fått flere kjente navn i Hollywood til å drikke drinker bestående av alger og hvetegress.

- Egentlig er det ironisk at jeg har havnet i tabloidenes søkelys i Norge. For å være ærlig har hele livet mitt handlet om å rømme fra byen, og slappe av med surfing på Long Beach. Plutselig handler alt om at jeg har en kjendiskjæreste i Norge, sier Sandoval til bladet.

Nylig fortalte Sandra om den nye kjæresten sin.

- Planen var at han skulle bli min personlige coach, men i stedet var det kjærlighet ved første blikk. Aldersforskjellen er ikke noe tema for oss, sa hun til Se og Hør.

Se gratis videoer fra «God kveld Norge» på TV 2 Play

På Facebook? Følg «God kveld Norge» her

Få de siste kjendisnyhetene på SMS: Send GKN til 1984 (kr. 1,- pr. mld)

Les også:
Sandra kjæreste med 47-åring
Sandra kjæreste med 47-åring

- Det ble kjærlighet ved første blikk.

Se Sandras vulgære sex-spøk her
Se Sandras vulgære sex-spøk her

- Hun kalte den for fe.... Se video.

 
Comments powered by Disqus

Madelen Voreland Berås
B
Madelen Voreland Berås
ned
opp
Aylar Lie
A
Aylar Lie
ned
opp
Charlotte Thorstvedt
C
Charlotte Thorstvedt
ned
opp
Linni Meister
B
Linni Meister
ned
opp
Vinni
A
Vinni
ned
opp
Dorthe Skappel
A
Dorthe Skappel
ned
opp
Marianne Aulie
C
Marianne Aulie
ned
opp
Lene Alexandra Øien
B
Lene Alexandra Øien
ned
opp
reklame