Elin Nordegren krever huset av Tiger

Tiger Woods kone krever parets nye hus som er verdt 500 millioner kroner.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del

Elin Nordegren er i full gang med skilsmissen til Tiger Woods. Nå krever hun halvparten av hans formue som er på 4,5 milliarder kroner og huset deres som fortsatt er under bygging og er verdt 500 millioner kroner.

Luksus-hjem

Tiger Woods ultra moderne nye hus er er i ferd med å ferdigstilles på Jupiter Island i Florida. Arbeidet på husets svømmebasseng er akkurat ferdigstillt og huset ventes å være ferdig i September. Hvem som flytter inn er med andre ord uvisst.

KREVER HUSET: Elin NordegrenKREVER HUSET: Elin Nordegren Foto: Gaston De Cardenas

Eget treningssenter

Elin er helt klar på at hun vil beholde huset, som blandt annet består av eget treningssenter samt et eget oksygen-fyllt terapi rom på 95 kvadrat.

– Tiger vil være i nærheten av barna sine. De jobber seg videre frem i skilsmissen, men det er fortsatt mange punkter som er uvisse, sier en kilde til Radaronline.com.

Kilden mener det er et godt tegn for Tiger at Elin vil ha huset, da det betyr at hun vil være i nærheten for barnas del, og ikke tar med seg ungene til Sverige.

Les også:
Her har Tiger akkurat truffet en ny tilskuer
Tiger Woods traff tre tilskuere

Ballene gikk i hytt og vær for Tiger.

Elin nekter å signere skilsmissepapirene
Elin nekter å signere skilsmissepapirene

Nekter å holde munn om forholdet til Tiger Woods.

 
Comments powered by Disqus

Madelen Voreland Berås
B
Madelen Voreland Berås
ned
opp
Aylar Lie
A
Aylar Lie
ned
opp
Charlotte Thorstvedt
C
Charlotte Thorstvedt
ned
opp
Linni Meister
B
Linni Meister
ned
opp
Vinni
A
Vinni
ned
opp
Dorthe Skappel
A
Dorthe Skappel
ned
opp
Marianne Aulie
C
Marianne Aulie
ned
opp
Lene Alexandra Øien
B
Lene Alexandra Øien
ned
opp
reklame