- Jeg liker å ha kontrollen

Aqua og Lene Nystrøm gjør suksess i utlandet. Se video.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

- Det er en helt annen sak hva vi gjør når vi er hjemme, men når vi er på jobb synes jeg det er viktig å kun være det, sier Søren Rasted til «God kveld Norge»

Holder avstand

- Du kan si vi har en avtale. Når vi er på jobb, deler vi ikke rom engang. Jeg synes det nesten er litt irriterende med par som alltid må være sammen og holde hverandre i hånden, fortsetter han.

Og kona Lene er helt enig.

- Når man har jobbet sammen en hel dag er det deilig å kunne lukke døren til sitt eget rom og bare være seg selv og gjøre hva man vil, smiler hun.

Tok London med storm

Aqua solgte over 30 millioner album da de var på toppen av karrieren på 90-tallet.

Etter noen års pause er de nå tilbake for fullt, og har allerede holdt konserter for utsolgte arenaer både i Danmark, Tyskland og London.

- Storbritannia er et veldig viktig marked å markere seg i, så vi kjører på her, sier Lene Nystrøm som i forrige uke blant annet gjorde et stort portrettintervju med OK! Magazine i London.

Norgesklare

- Jeg merker at jeg er et helt annet sted denne gangen. Jeg har lyst til å være mer med å holde kontrollen på alt som skjer. Før så var det oftest Søren som tok alle møtene og tok ledelsen, sier Lene, som den siste tiden har gjort suksess på egenhånd som skuespiller.

I midten av oktober har også Lenes nyeste film «Svik» premiere, og i slutten av måneden står hun på scenen på Rockefeller i Oslo sammen med Aqua. I Trondheim deler Aqua scene med blant annet Jay –Z i forbindelse med UKA Festivalen.

Hele intervjuet med Lene Nystrøm og Aqua ser du i «God kveld Norge», lørdag kl. 22.10

På Facebook? Følg «God kveld Norge» her
På Twitter? Følg «God kveld Norge» her

Lyst på flere kjendisnyheter? Sjekk «God kveld Norge»

Få de siste kjendisnyhetene på SMS: Send GKN til 1984 (kr. 1,- pr. mld)

Les også:
Aqua-Lene: - Nå tar vi bedre vare på hverandre
Aqua-Lene: - Nå tar vi bedre vare på hverandre

Tror konfliktene i bandet er historie. Se video.

Sjekket inn med falskt navn
Sjekket inn med falskt navn

Aqua-Lene sjekket inn på hoteller under russisk navn da Aqua tronet høyest på hitlistene verden over.

- Det var rart, nesten litt ekkelt
Aqua-Lene overrasker i ny film

«God kveld Norge» har som eneste medie fått være til stede under innspillingen av filmen «Svik» i Budapest.

 
Comments powered by Disqus

Charlotte Thorstvedt
C
Charlotte Thorstvedt
ned
opp
Madelen Voreland Berås
B
Madelen Voreland Berås
ned
opp
Aylar Lie
A
Aylar Lie
ned
opp
Dorthe Skappel
A
Dorthe Skappel
ned
opp
Vinni
A
Vinni
ned
opp
Linni Meister
B
Linni Meister
ned
opp
Åge Sten Nilsen
C
Åge Sten Nilsen
ned
opp
Lene Alexandra Øien
B
Lene Alexandra Øien
ned
opp
reklame