Her er vinneren av Allsang på grensens ansiktsmaling- konkurranse
Ludvik på 2 år stikker av med premien på premieren.
I 2010 arrangeres en konkurranse om den fineste eller morsomste ansiktsmalingen blant publikum på «Allsang på grensen», og i sesongens første program var det Ludvik som stakk av med seieren.
Liker tigre
Ludvik Cornelius Johannesen (2) var på Fredriksten festning for å få med seg premieren på programmet sammen med familien.
- Han hadde valgt å være tiger selv siden han er så glad i tigre, forklarer pappa Ulf Johannesen.
Krydder i programmet
Ansiktsmalingskonkurransen er ny av året. TV 2 ønsker å krydre programmet med nærbilder av publikum med ansiktsmaling, morsomme solbriller, hatter, blomsterkranser og fine sommerantrekk.
Se også: Stjernespekket premiere i Allsang på grensen
Juryen vil gå rundt i køene og på arenaen og finne gode kandidater. Vinneren vil bli kåret under publikumsoppvarmingen og mottar en reise med NSB.
Dersom du ønsker å komme nymalt på «Allsang på grensen», arrangerer Tista Senter i Halden gratisk ansiktsmaling hver onsdag.
Få med deg premieren på «Allsang på grensen» i dag kl. 20!
| Publisert | 01.07.2010 11.20 |
| Oppdatert | 04.07.2010 22.08 |

