To personer drept
i bussulykke
Nord-Troms: 27 personer er lettere skadet
Morten Emil viser frem sårene etter den tøffe tvekampen. Se video som ikke er vist på TV!
Etter en knallhard tvekamp mot utfordreren Jan Rudi må Morten Emil innse at hans tid er over på Farmen.
Se også: Her blir Morten Emil sendt ut av Farmen
Tautrekkingen, som varte i en time og femti minutter har tært fysisk og psykisk på 21-åringen – som ble valgt til førstekjempe av Kim Sondre.
I en video som ikke er vist på TV holder han frem sårene han har fått på fingrene etter den lange påkjenningen.
– Det var en jækli lang kamp. Akkurat nå bare verker det, jeg er sulten og... sier han til videodagboka.
Se videoen øverst i saken!
Etter sju uker på Farmen føles det merkelig å forlate de andre deltakerne som nå skal kjempe om finaleplassene.
– Det føles veldig rart, jeg hadde ikke forberedt meg på dette i det hele tatt. Det er veldig kjedelig og jeg kommer ikke til å sove godt i natt. Jeg er sinna på meg selv, at jeg ikke klarte å få hesteskoen oppi før Jan Rudi, sier han oppgitt.
Når det kommer til hva som gikk galt under tvekampen tror han at vekttapet han har hatt de siste ukene har vært lite gunstig.
– Jan Rudi valgte tautrekking, noe han absolutt burde valgt – han veier kanskje 20 kilo mer enn meg. Han kom inn for to uker siden og er veltrent. Jeg har vært her i sju uker og begynner å bli sliten og har gått ned litt for mye, sier Morten Emil som til sammen tror han har mistet sju-åtte kilo på sju uker.
Etter tapet skal han nå reise hjem og ikke foreta seg noe på en hel uke, selv om han tror det kan bli vanskelig.
– Nå har jeg planer om å ta en uke uten å gjøre en «skit». Det kommer jeg ikke til å klare, jeg kjenner det kribler i golffingrene, tilføyer han.
Han ser frem til å ta fatt på det vanlige livet igjen.
– Det blir rart å komme seg hjem – komme seg ned i golfparken – drikke kaffe med bestemor, det blir bra, sier han.
På innsiden av Farmen fikk han raskt god kontakt med konkurrenten Synne. Allerede etter kort tid ble de svært nære hverandre, og paret har delt både fritid og seng de siste ukene.
Nå lurer han på hvordan forholdet mellom dem kommer til å bli etter konkurransen.
– Det blir spennende å se hvordan det blir på utsiden, det kan kræsje første dag, det vet man aldri, sier han oppriktig.
NB! På grunn av fotballkamp blir mandagens episode sendt klokken 18.55!
| Publisert | 23.04.2011 22.33 |
| Oppdatert | 23.04.2011 23.00 |
Programtittel: Farmen
Originaltittel: Farmen
Nasjonalitet: Norsk
Sjanger: Realityserie
Sesonger så langt: 7
Produksjonsselskap: Strix Televisjon AS
Offisiell hjemmeside
Sist sendt på TV 2 i 2011
Nord-Troms: 27 personer er lettere skadet
Sjekk hva Mats (22) fant i pølsa fra Prior
Han trodde først det var en negl. Men Prior vet ikke hva det er.
Dette er bilene Volvo aldri laget
Vi feirer 85 års-jubileet med 10 godbiter vi aldri fikk.
Petter Pilgaard og Mari Haugersveen kom sammen i bryllup
Kun en drøy uke etter paret brøt forlovelsen.
Fine biler, sol og glade mennesker!
– Vi kunne ikke vært mer fornøyd, sier arrangøren om årets første Gatebil-treff. SE ALL...
Paradise-Ole brutalt slått ned på familieferie
Festen endte blodig på legevakten.
Prinsesse Diana: – Det er tre av oss i dette ekteskapet
Se Mette-Marits egne bilder fra fylkesturen
Klar Eurovision-seier til Sverige!
Saab 9-5: Blir dette et skikkelig kupp på bruktmarkedet?
BMW X5: Dette kan bli den nye SUV-kongen
20.20
Her blir reporteren angrepet med barberskum
Man er visst aldri trygg i en baseball-garderobe.
20.15
Dette er bilene Volvo aldri laget
Vi feirer 85 års-jubileet med 10 godbiter vi aldri fikk.
17.25
Petter Pilgaard og Mari Haugersveen kom sammen i bryllup
Kun en drøy uke etter paret brøt forlovelsen.
17.24
Partyfikser Ronnie Ottem gifter seg og kjendisene er invitert
Det er duket for bryllupslunsj når partyfikser Ronnie Ottem og Eirik Vogsted Fjære gift...
16.52
VW Golf VII GTI: Her skjuler det seg mye moro og kjøreglede
16.20
Fruktfatet blir aldri det samme etter dette
15.49
Kanye West frir til Kim Kardashian
14.36
Sjekk hva Mats (22) fant i pølsa fra Prior
