Vibeke Tonning
Alder: 26
Yrke: Tømrer
Hjemsted: Oslo
Sivilstatus: Samboer
Hvorfor meldte du deg på Farmen?
Det var egentlig veldig spontant. Jeg så reklame for påmeldingen på TV, og så tenkte jeg at det virket kult. Hadde aldri trodd jeg skulle komme med. Men nå som jeg er med er det bare å gi gjernet.
Hvordan skal du vinne Farmen?
Jeg skal være meg selv hundre prosent, jobbe hardt og ta en dag av gangen. Har ikke lagt noen taktikk, men det kommer kanskje etter hvert.
Hva blir det verste med livet på Farmen?
Lite mat, ingen dusj eller for å si det sånn, dårlig hygiene. Tror også det blir veldig vanskelig hvis vi må slakte dyr. Og å ikke ha noen av de trygge du har rundt deg hjemme.
Hva vil du savne mest?
Samboeren min, venner og familie, og alle de små tingene man er så vant med i hverdagen som plutselig forsvinner.
Hvilken kjent person ville du hatt med deg som alliert inn på Farmen om du fikk velge?
Helgi (tidligere Farmen-deltaker red.anm)
Hvilken type person kommer du ikke overens med?
Jeg liker ikke egoistiske mennesker som bare er opptatt av seg selv, og som ikke er villig til å gi noe tilbake. Grunnen til det er vel at de er så forskjellige fra meg selv, og derfor vanskelig å forholde seg til.
Hvis du fikk ha med deg en personlig ting inn på Farmen, hva ville det vært?
Barberhøvel! Jeg hater hår.
| Publisert | 13.08.2009 00.06 |
| Oppdatert | 26.02.2010 08.43 |
Programtittel: Farmen
Originaltittel: Farmen
Nasjonalitet: Norsk
Sjanger: Realityserie
Sesonger så langt: 7
Produksjonsselskap: Strix Televisjon AS
Offisiell hjemmeside
Sist sendt på TV 2 i 2011





