Endelig kom redningen

Det så ut til å bli en mager uke på «Farmen» til tross for at deltakerne hadde mange penger å handle for. Stormen satte nemlig en stopper for markedsrunden.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del

Simon Fjeld Mengaaen klarte å lede resten av deltakerne på «Farmen» til et godkjent ukesoppdrag, noe som førte til at de fikk rikelig med penger å handle for på markedet.

Ville ikke få det godkjent

Selv om mange jobbet mye for å bli ferdig med ukesoppdraget, og at det hele ble ferdig med et nødskrik, så var det ikke alle som ville at de skulle komme vel i havn.

- Jeg synes det er veldig irriterende hvis Simon får ukesoppdraget godkjent og får en finalekniv. Jeg følte på meg at han var veldig lat under min storbondeuke, og da er det jo helt klart at jeg unner han ikke noe bedre utfall enn det jeg selv fikk, sier Silje Trosten Johnsen om ukesoppdraget.

Stoppet av storm

Men det dårlige været på trøndelagskysten satte en effektiv stopper for markedsrunden, og Simon var bekymret for at de ikke skulle få handlet noen ting. Men så kom handelsbåten innom øya, fylt med godsaker.

Se video fra handelsbåten komme til Tranøya, øverst.

Farmen

Programtittel: Farmen
Originaltittel: Farmen
Nasjonalitet: Norsk
Sjanger: Realityserie
Sesonger så langt: 7
Produksjonsselskap: Strix Televisjon AS
Offisiell hjemmeside

Sist sendt på TV 2 i 2011

 
Comments powered by Disqus
Været på farmen
Søndag
Kl 11 - 17
DØGN
max
min
Mandag
Kl 11 - 17
DØGN
max
min
Tirsdag
Kl 11 - 17
DØGN
max
min
-3°

Get Adobe Flash player
reklame