- Du blir helt rar i hodet av å være der inne

Det sier «Farmen»-Stian etter å ha kommet hjem fra gården. Han trakk seg fra konkurransen mandag kveld.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del

Det ser ut til at allerede nå er det en tøffere sesong av «Farmen» vi er vitne til, enn noen gang tidligere. Allerede har to deltakere trukket seg fra konkurransen frivillig. Mandag kveld bestemte Stian Sannerud seg for å kaste inn håndkleet.

- Det er ikke det at jeg er lei, jeg er bare ferdig. Vet ikke hvordan jeg skal forklare det en gang. Det ble mye vanskeligere enn jeg hadde forestilt meg, sier Stian til programleder Gaute Grøtta Grav når han forteller at han vil forlate gården.

Se flere videoer fra web-serien «Farmen - Hjemkomsten» her.

- Rar i hodet

Stian mener man blir helt rar i hodet av å være i en så spesiell setting.

- En av de siste middagene jeg hadde der, så gikk jeg ned på brygga og dro opp en stor krabbe, tente meg et bål og kokte opp en kjele. Og så spiste jeg den fra kjelen med hendene. Du blir jo helt rar av å være der inne, sier han til tv2underholdning.no i web-serien «Farmen – Hjemkomsten».

Han forteller om en kjip matsituasjon, med kun havregrøt dag ut og dag inn.

- Jeg kan ikke fordra havregrøt, og det var størstedelen av måltidene våre. Jeg, Vibeke og Geir vi plukket hele øya tom for krekling slik at vi hadde noe å ha i havregrøten slik at det smakte litt bedre, forteller han.

Se Stian i web-serien «Farmen – Hjemkomsten» i videoen øverst.

Farmen

Programtittel: Farmen
Originaltittel: Farmen
Nasjonalitet: Norsk
Sjanger: Realityserie
Sesonger så langt: 7
Produksjonsselskap: Strix Televisjon AS
Offisiell hjemmeside

Sist sendt på TV 2 i 2011

 
Comments powered by Disqus
Været på farmen
Onsdag
Kl 11 - 17
DØGN
max
11°
min
Torsdag
Kl 11 - 17
DØGN
max
min
-2°
Fredag
Kl 11 - 17
DØGN
max
min
-1°

Get Adobe Flash player
reklame