Hvem kan hjelpe disse jentene med en Mini?
Planen er å få alle seks inn i den!
Har du et eksemplar av den første Mini-generasjonen? Eller kjenner du noen som har det? Da vil Silje Hope (nummer fire fra venstre) fra jentebandet Cocktail Slippers gjerne høre fra deg!
Hun og bandet er nemlig på jakt etter en Mini til bruk i fotoshoot. Nå håper de at noen av Brooms lesere kan hjelpe dem med det. Og Minien må gjerne være i en knallfarge!
Melodi Grand Prix
– Vi fikk ideen om å putte alle seks jentene inn i en bil. Og da er jo Minien noe å bryne seg på, he he. Dessuten er vi avhengig av å få bilen inn i fotostudioet, fotograferingen skal nemlig skje innendørs, forteller Silje.
– Hva er anledningen?
Vi skal ta nye pressebilder før Melodi Grand Prix og singelrelease. Singelen vår heter ”Keeps On Dancing” og den slippes 16. januar.
LES OGSÅ: Dette var påskebilen 2011
Stresser litt
– Hvorfor Mini?
– Fordi det er en knallkul bil, rett og slett! Vi skal forresten ta bildene 7–8 januar, så derfor stresser vi litt med å få på plass dette, forteller Silje som selv kjører en 1997-modell Toyota Corolla, "grønn og strøken".
Bandbuss
– Men vi er på utkikk etter en bandbuss/van som kan romme seks jenter, instrumenter og backline etter hvert. Har bare ikke kommet oss så langt ennå. Men det gjelder å finne noe kult da også!
Hvis du kan hjelpe Silje og bandet, er det bare å ta kontakt på silje.hope@umusic.com.

| Publisert | 04.01.2012 17.15 |
| Oppdatert | 04.01.2012 17.16 |




