Gjett hvorfor disse joggeskoene koster 5000 kroner

Gjett hvorfor disse joggeskoene koster 5000 kroner

Et lite hint: Det har med eksklusive biler å gjøre.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del

Basketspilleren Kobe Bryant har sin egene serie med Nike Basketsko. Nike Hyperdunk kan du få for litt over tusenlappen, men disse skoene er MYE dyrere!

Ser du ekstra nøye på logoen foran på skoen, begynner du kanskje å ane hvorfor?

"Kobe Bryant" er lett å se, Men Nike-logoen nederst blir tydelig gjort mindre av en annen bevinget logo. Nemlig den til den engelske sportsbilprodusenten Aston Martin!

Dette er nemlig: Nike Hyperdunk Kobe Bryant Aston Martin edition!

Skoene skal kun produseres i 500 par, og har blitt et samleobjekt allerede FØR de er ute i butikkene.

Les om en ekte Aston Martin i Brooms bruktbilbase - klikk her

Galskap?

I USA kan du bestille disse på nettet for en pris på 700-800 dollar og oppover. Det er faktisk en egen sport å samle på joggesko av forskjellige typer, og mye tyder vel på at dette er sko som kommer til å øke i verdi. Sånn sett har de jo litt til felles med bilene fra Aston Martin!

Aston Martin har innledet et samarbeid om å bygge en egen versjon av minibilen Toyota i!Q, kalt Cygnet. Det mener vi i Broom er å spille hasard med egen merkevare. Men skal du være helt gjennomført Aston Martin-eier bør du selvfølgelig også ha et par av disse skoene.

Småbilen for de virkelig rike - les mer om Cygnet her

reklame
Les også:
Gjemmer fotoboksene i søppelbøtter
Gjemmer fotoboksene i søppelbøtter

Denne fotoboksen er kamuflert som søppelbøtte og fotograferer uten blits. 1.300 førere ble tatt på to dager!

Sexy norsk skiboks-suksess
Sexy norsk skiboks-suksess

Skiguard er skiboksenes Rolls-Royce. Her får du vite hemmeligheten bak suksessen!

Han lever ut bildrømmen
Han lever ut bildrømmen

Han titulerer seg som "hjelpemann på bil", og har en garasje med både Aston Martin og Morgan. Møt Knut Christian Hallan, Norges raskeste bestefar!

Au da - her bærer det rett inn i treet
Au da - her bærer det rett inn i treet

Denne snøscooterføreren er så opptatt av å komme over bekken, at han glemmer å tenke på hvor han skal kjøre når han først er over!

Drømmeduell fra 100 000 kroner
Drømmeduell fra 100 000 kroner

Hva er best av Mitsubishi Lancer Evolution og Subaru Impreza WRX Sti? Vi guider deg gjennom prisklassene!

Dette er bestefaren til Audi Allroad
Dette er bestefaren til Audi Allroad

Trodde du Audi Allroad, Subaru Outback eller Volvo XC70 var først ute? Da tar du feil . Denne kom i 1979.

 
 
Denne krasjen kommer uventet!
Årets Broom-bil 2011: Citroën DS5 - årets vakreste?
Lei av å måke snø? Sjekk denne!
VW Passat Alltrack 2012: Her er offroad-Passaten
Krasjet han superbilen med vilje?
Brooms hjulekalender: Gjett bilen - vinn premie
- Denne bilen gjør meg sint! Broom-rommet:
TEST: Mercedes ML 250 CDI
Seksbarnsfar vant superbil - krasjet den noen timer senere

Kalenderen fra Motorkalenderen

reklame