BMW er ikke bare (voksen)bil - de lager tråbiler også!
BMW er ikke bare (voksen)bil - de lager tråbiler også!

BMW for liten - og BMW for stor

En kul lekebil, en sykkel - og en golfbag. Her er siste nytt fra BMW!

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

Det er ikke bare store gutter og jenter som kan ha glede av å eie en BMW. Her er foreløpig siste tilskudd på modellstammen: BMW Baby Racer. Med lavt tyngdepunkt, hjulene godt plassert ut i hjørnene og svært direkte styring, bør dette være den perfekte førstebilen for familiens minste.

Det lille sjarmtrollet er beregnet på aldersgruppen 1 1/2 - 3 år. Den kommer i lekker, mattsort farge, med rødt interiør os et kraftig polstret sete. Legg også merke til dekkene: Skikkelig sportsbil-look! Vi tipper den sporer litt, men det er jo også endel av moroa. Designet for øvrig ser ut som det er gjort etter at designguru Chris Bangle forlot BMW - her er det overraskende lite kurver rundt om på karosseriet.

Baby Racer fås kjøpt hos enkelte BMW-forhandlere, du kan lese mer om den på www.bmw-shop.com.

Eller hva med en BMW-sykkel?

BMW for liten - og BMW for stor.BMW for liten - og BMW for stor.

BMW vet råd også hvis du f. eks har vært litt for hard på gassen og har mistet lappen. Eller kanskje MÅ ha en BMW-offroader bakpå X5-en din. Tyskerne har vært og tyvlånt litt på navnefronten fra Volvo - og kaller denne BMW Mountain Bike Cross Country 2009.

Den leveres i perlemorhvit med røde og sorte detaljer. Vekten er på 12,9 kilo og den kommer i tre størrelser. Bremser og dempere påstås å være hentet fra øverste hylle og prisen blir nok deretter. Men er du BMW-fan så er du BMW-fan.

Og når du hverken skal kjøre lekebil eller sykkel...

BMW for liten - og BMW for stor.BMW for liten - og BMW for stor.

...så har BMW selvfølgelig også tenkt på golferne! Denne golfbagen er utviklet i samarbeid med amerikanske OGIO og kommer i det BMW selv kaller "trendy white". Her det plass til at det en ivrig golfer trenger å ha meg seg rundt banen - pluss litt ekstra.

11 forskjellige lommer gir plass til alt fra lommebok til mobiltelefon, til kredittkort - og selvfølgelig bilnøkler. Den får også plass i de aller fleste BMW-modellene, til og fra golfbanen.

reklame
Les også:
Bobil og caravan: Sjekk mini-bobilen
Bobil og caravan: Sjekk mini-bobilen

Tre sengeplasser, kjøkken og toalett - på under fire meter!

Kaster Smarten i kanalene!
Kaster Smarten i kanalene!

I nattens mulm og mørke blir Smart-bilene løftet og kastet ut i kanalene. Les den elleville historien!

Hvilken farge velger du?
Hvilken farge velger du?

Hvitt, gult eller kanskje knall rødt?

Ny Ferrari-butikk
Ekte Ferrari-shopping!

Ferrari er ikke bare biler. Slik ser en splitter ny Ferrari-butikk ut.

Hjemmelaget Audi TT
Hjemmelaget Audi TT

Ikke råd til ekte vare? Da gjelder det å bruke kreativiteten!

Sammenleggbar Mercedes
Sammenleggbar Mercedes

Er du virkelig gjennomført Mercedes-fan? Da må du selvfølgelig ha en Mercedes sykkel også! Denne får attpåtil plass i bagasjerommet.

 
Comments powered by Disqus
 
TEST: Subaru XV 2.0 D 109 hk
Årets Bil 2012: Stem på din favoritt
Test deg selv: Kjenner du igjen bilene?
Dette er en billig måte å få stor familiebil på
Nettmøte: Spør om bil i dag
Lamborghini Aventador: Her dundrer superbilen rett ut i snøfonna
Avviser alle som er interessert i Saab
Citroën DS4 Racing: En ekte sinnatagg
Ny Audi A6 Allroad Quattro: Nå får du mer krefter for pengene

Kalenderen fra Motorkalenderen

reklame