Kombinert
2018/2019
2017/2018
 

Terminliste

NM, 15. november - 18. februarNorwayNM
menn
Slutt15. november - kl. 18.00etter hopp HS95
Slutt15. november - kl. 19.15etter hopp HS95
Uts.16. november - kl. 18.00etter hopp HS95
Uts.16. november - kl. 19.15etter hopp HS95
Slutt18. november - kl. 13.45etter langrenn 5km Individuelt
Slutt19. november - kl. 11.45etter langrenn 10km Individuelt
18. februar - kl. 12.00etter hopp lag HS140
18. februar - kl. 12.00etter langrenn 2x7.5 km lag sprint
WC Ruka, 24. november - 26. novemberFinlandVerdenscup
menn
Slutt24. november - kl. 14.38etter hopp HS142
Slutt24. november - kl. 17.15etter langrenn 5km Individuelt
Slutt25. november - kl. 09.45etter hopp HS142
Slutt25. november - kl. 14.30etter langrenn 10km Individuelt
Slutt26. november - kl. 10.45etter hopp HS142
Slutt26. november - kl. 13.30etter langrenn 10km Individuelt
WC Lillehammer, 2. desember - 3. desemberNorwayVerdenscup
menn
Slutt2. desember - kl. 10.15etter hopp lag HS98
Slutt2. desember - kl. 13.45etter langrenn 4x5 km lag
Slutt3. desember - kl. 09.05etter hopp HS138
Slutt3. desember - kl. 14.00etter langrenn 10km Individuelt
WC Ramsau am Dachstein, 16. desember - 17. desemberAustriaVerdenscup
menn
Slutt16. desember - kl. 11.00etter hopp HS96
Slutt16. desember - kl. 12.13etter hopp HS98 Foreløpig runde
Slutt16. desember - kl. 14.00etter langrenn 10km individuelt
Uts.17. desember - kl. 11.32etter hopp HS98
Slutt17. desember - kl. 13.45etter langrenn 10km individuelt
WC Otepää, 6. januar - 7. januarEstoniaVerdenscup
menn
Uts.6. januar - kl. 08.30etter hopp HS100
Uts.6. januar - kl. 11.15etter langrenn 10km Individuelt
7. januar - kl. 09.30etter hopp lag HS100
7. januar - kl. 13.00etter langrenn 2x7.5 km lag
WC Val di Fiemme, 12. januar - 14. januarItalyVerdenscup
menn
Slutt12. januar - kl. 09.30etter hopp HS135
Slutt12. januar - kl. 13.30etter langrenn 10km Individuelt
Slutt13. januar - kl. 10.00etter hopp lag HS135
Slutt13. januar - kl. 15.45etter langrenn 2x7.5 km lag
Slutt14. januar - kl. 10.05etter hopp HS135
Slutt14. januar - kl. 13.45etter langrenn 10km Individuelt
Chaux-Neuve, 20. januar - 21. januarFranceVerdenscup
menn
20. januar - kl. 10.30etter hopp HS118
20. januar - kl. 12.30etter langrenn 10km Individuelt
21. januar - kl. 12.45etter hopp lag HS118
21. januar - kl. 15.00etter langrenn 4x5 km lag
WC Seefeld, 26. januar - 28. januarAustriaVerdenscup
menn
26. januar - kl. 14.00etter hopp HS109
26. januar - kl. 16.10etter langrenn 5km Individuelt
27. januar - kl. 10.45etter hopp HS109
27. januar - kl. 15.45etter langrenn 10km Individuelt
28. januar - kl. 12.30etter hopp HS109 1. hopp
28. januar - kl. 13.45etter hopp HS109 2. hopp
28. januar - kl. 15.30etter langrenn 15km Individuelt
WC Hakuba, 3. februar - 4. februarJapanVerdenscup
menn
3. februar - kl. 05.00etter hopp HS134
3. februar - kl. 07.00etter langrenn 10km Individuelt
4. februar - kl. 05.00etter hopp HS134
4. februar - kl. 07.00etter langrenn 10km Individuelt
OL, 14. februar - 22. februarInternationalVinter-OL 1
menn
14. februar - kl. 07.00After Ski Jumping HS109
20. februar - kl. 11.00etter hopp HS140
20. februar - kl. 13.45etter langrenn 10km Individuelt
22. februar - kl. 08.30etter hopp lag HS140
22. februar - kl. 11.20etter langrenn 4x5 km lag
WC Lahti, 3. mars - 4. marsFinlandVerdenscup
menn
3. mars - kl. 12.15etter hopp lag HS130
3. mars - kl. 15.30etter langrenn 2x7.5 km lag
4. mars - kl. 10.00etter hopp HS130
WC Oslo, 10. marsNorwayVerdenscup
menn
10. mars - kl. 10.00etter hopp HS134
WC Trondheim, 13. mars - 14. marsNorwayVerdenscup
menn
13. mars - kl. 13.30etter hopp HS140
14. mars - kl. 13.00etter hopp HS140
WC Klingenthal, 17. mars - 18. marsGermanyVerdenscup
menn
17. mars - kl. 09.45etter hopp HS140
Uts.17. mars - kl. 12.00etter hopp lag HS140
Uts.17. mars - kl. 12.01etter langrenn 4x5 km lag
18. mars - kl. 12.30etter hopp HS140
WC Schonach, 24. mars - 25. marsGermanyVerdenscup
menn
24. mars - kl. 12.00etter hopp HS106
25. mars - kl. 10.00etter hopp HS106

Stilling

Verdenscupen sammenlagt, menn
Verdenscupen sammenlagt, menn
 
#NavnPoeng
1flagJan Schmid483
2flagJohannes Rydzek407
3flagAkito Watabe365
4flagJørgen Gråbak364
5flagEspen Andersen341
6flagEero Hirvonen330
7flagFabian Riessle317
8flagEric Frenzel261
9flagLukas Klapfer200
10flagMaxime Laheurte177