Get-ligaen, grunnspillet
2017/2018
2016/2017
 

Terminliste

Tilbakestill
Velg runde
 
Tilbakestill
Velg måned
 
Torsdag 16. februar 2017 - 41. runde
Lørdag 18. februar 2017 - 42. runde
Søndag 19. februar 2017 - 42. runde
Tirsdag 21. februar 2017 - 43. runde
Torsdag 23. februar 2017 - 43. runde
Lørdag 25. februar 2017 - 44. runde

Tabell

 K3p2p1p0p-++/-P
1Stavanger422661916293+6991
2Lørenskog4225431014489+5586
3Vålerenga42194514128103+2570
4Lillehammer42169314129121+869
5Storhamar42183714123101+2267
6Frisk Asker42183615123110+1366
7Stjernen42191517130129+164
8Sparta Sarpsborg42181518121101+2061
9Manglerud Star4212712294131-3751
10Kongsvinger421023955231-1765

League tracker
2016/2017
2016/2017
 

43
  • 1
  • 3
  • 5
  • 7
  • 9
  • 11
  • 13
  • 15
  • 17
  • 19
  • 21
  • 23
  • 25
  • 27
  • 29
  • 31
  • 33
  • 35
  • 37
  • 39
  • 41
  • 43
  • 45

Spillerstatistikk

Mål
29
Kamper
42
Snitt
0,69
Mål
26
Kamper
42
Snitt
0,62
Mål
25
Kamper
35
Snitt
0,71

 

I dag
februar 2017
ma
ti
on
to
fr
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
Get-ligaen, grunnspillet
SHL, grunnserien