Get-ligaen, grunnspillet
2017/2018
2016/2017
 

Terminliste

Tilbakestill
Velg runde
 
Tilbakestill
Velg måned
 
Lørdag 14. januar 2017 - 33. runde
Søndag 15. januar 2017 - 33. runde
Tirsdag 17. januar 2017 - 34. runde
Torsdag 19. januar 2017 - 34. runde
Lørdag 21. januar 2017 - 35. runde
Søndag 22. januar 2017 - 35. runde
Torsdag 26. januar 2017 - 36. runde

Tabell

 K3p2p1p0p-++/-P
1Stavanger352251714181+6077
2Lørenskog342033812074+4669
3Lillehammer3412931010695+1157
4Vålerenga3515441211190+2157
5Frisk Asker3416251110691+1557
6Stjernen34151513108108052
7Storhamar3413361210287+1551
8Sparta Sarpsborg341314169987+1245
9Manglerud Star3410611782110-2843
10Kongsvinger341023142194-1525

League tracker
2016/2017
2016/2017
 

35
  • 1
  • 3
  • 5
  • 7
  • 9
  • 11
  • 13
  • 15
  • 17
  • 19
  • 21
  • 23
  • 25
  • 27
  • 29
  • 31
  • 33
  • 35
  • 37
  • 39
  • 41
  • 43
  • 45

Spillerstatistikk

Mål
26
Kamper
35
Snitt
0,74
Mål
24
Kamper
32
Snitt
0,75
Mål
23
Kamper
35
Snitt
0,66

 

I dag
januar 2017
ma
ti
on
to
fr
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Get-ligaen, grunnspillet
SHL, grunnserien