Get-ligaen - grunnspillet
2017/2018
2016/2017
 

Terminliste

Tilbakestill
Velg runde
 
Tilbakestill
Velg måned
 
Lørdag 10. september 2016 - 1. runde
Søndag 11. september 2016 - 1. runde
Tirsdag 13. september 2016 - 1. runde
Torsdag 15. september 2016 - 2. runde

Tabell

 K3p2p1p0p-++/-P
1Stavanger45286110174102+7297
2Lørenskog45264411158100+5890
3Storhamar45213714131104+2776
4Frisk Asker45213615137118+1975
5Vålerenga45204516135111+2473
6Lillehammer45179316138131+772
7Stjernen45203517142136+671
8Sparta Sarpsborg45181620128111+1762
9Manglerud Star45128124100148-4853
10Kongsvinger451034161243-1826

League tracker
2017/2018
2016/2017
 

1
  • 1

Spillerstatistikk

Mål
29
Kamper
45
Snitt
0,64
Mål
29
Kamper
45
Snitt
0,64
Mål
28
Kamper
45
Snitt
0,62

 

I dag
juli 2017
ma
ti
on
to
fr
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Ingen kamper denne dagen