Årets siste Grand Tour innen sykling, Vuelta a España, starter til helgen, og lagene begynner å bli klare.

Se årets Vuelta a España direkte på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo fra lørdag 18. august!

Nå har alle lagene offentliggjort sine utvalgte.

Gabriel Rasch blir eneste nordmenn i årets Vuelta, etter at Lars Petter Nordhaug ble vraket fra Skys utvalgte tropp.

Kan du skape et vinnerlag? Spill Vuelta-manager!

Les også: Her er Contador tilbake etter dopingdommen

Disse kjører årets Vuelta a España:

Ag2r La Mondiale:
Maxime Bouet, John Gadret, Ben Gastauer, Blel Kadri, Lloyd Mondory, Matteo Montaguti, Rinaldo Nocentini, Christophe Riblon og Nicolas Roche.

Andalucia:
Adrián Palomares, Gustavo César Veloso, Juan Jose Lobato, Javier Ramírez Abeja, Jesús Rosendo, Javier Chacón, Jose Vicente Toribio, Pablo Lechuga og Sergio Carrasco.

Argos-Shimano:
John Degenkolb, Simon Gescke, Johannes Fröhlinger, Alexandre Geniez, Ji Cheng, Yukihiro Doi, Thierry Hupond, Tom Dumoulin og Koen De Kort.

Astana:
Fredrik Kessiakoff, Andrey Kashechkin, Assan Bazayev, Alexandr Dyachenko, Enrico Gasparotto, Kevin Seeldraeyers, Egor Silin, Paolo Tiralongo, og Andrey Zeits.

BMC:
Alessandro Ballan, Brent Bookwalter, Steve Cummings, Yannick Eijssen, Philippe Gilbert, Klaas Lodewyck, Amaël Moinard, Steve Morabito, Mauro Santambrogio.

Caja Rural:
Manuel Antonio Cardoso, Aitor Galdós, Javier Aramendia, Hernani Broco, Antonio Piedra, Marcos Garcia, David de la Fuente, André Cardoso og Danail Petrov.

Cofidis:
David Moncoutié, Rein Taaramae, Yoann Bagot, Nicolas Edet, Damien Monier, Luis Angel Mate, Aleksejs Saramotins, Nico Sijmens og Julien Fouchard.

Euskaltel-Euskadi:
Igor Antón, Gorka Verdugo, Amets Txurruka, Juanjo Oroz, Mikel Astarloza, Ruben Perez, Romain Sicard, Ivan Velasco og Mikel Landa.

FDJ-BigMat:
William Bonnet, David Boucher, Nacer Bouhanni, Arnaud Courteille, Arnold Jeannesson, Remi Pauriol, Dominique Rollin, Gabriel Rasch og Benoit Vaugrenard.

Garmin-Sharp:
Andrew Talansky, Christophe Le Mével, Tom Peterson, Johan Van Summeren, Thomas Dekker, Martijn Maaskant, Koldo Fernandez, Michel Kreder og Raymond Kreder.

Katjusja:
Pavel Brutt, Xavier Florencio, Mikhail Ignatjev, Alberto Losada, Denis Mensjov, Daniel Moreno, Joaquim Rodriguez, Gatis Smukulis og Angel Vicioso.

Lampre-ISD:
Andrew Anacona Gomez, Davide Cimolai, Damiano Cunego, Denys Kostyuk, Oleksandr Kvachuk, Marco Marzano, Przemyslaw Niemiec, Morris Possoni og Davide Viganò.

Liquigas-Cannondale:
Eros Capecchi, Elia Viviani, Josè Sarmiento, Cristiano Salerno, Maciej Bodnar, Mauro Da Dalto, Tiziano Dall’Antonia, Maciej Paterski og Daniele Ratto.

Lotto-Belisol:
Jurgen Van Den Broeck, Adam Hansen, Bart De Clerq, Olivier Kaisen, Gianni Meersman, Jens Debusschere, Frederik Willems, Joost van Leijen og Vicente Reynes.

Movistar:
Alejandro Valverde, Juan Jose Cobo, Beñat Intxausti, Nairo Quintana, Javi Moreno, Jonathan Castroviejo, Pablo Lastras, Imanol Erviti og José Joaquín Rojas.

Omega Pharma-Quickstep:
Dario Cataldo, Kevin De Weert, Tony Martin, Serge Pauwels, Frantisek Rabon, Gert Steegmans, Zdenek Stybar, Niki Terpstra og Kristof Vandewalle.

Orica-GreenEdge:
Simon Clarke, Allan Davis, Julian Dean, Mitch Docker, Cameron Meyer, Travis Meyer, Daniel Teklehaimanot, Wesley Sulzberger og Pieter Weening.

Rabobank:
Lars Boom, Matti Breschel, Stef Clement, Laurens Ten Dam, Juan Manuel Garate, Robert Gesink, Bauke Mollema, Grischa Niermann og Dennis Van Winden.

RadioShack-Nissan:
Daniele Bennati, Jan Bakelants, Laurent Didier, Linus Gerdemann, Markel Irizar, Tiago Machado, Maxime Monfort, Greg Rast og Hayden Roulston.

Saxo Bank-Tinkoff Bank:
Alberto Contador, Jesús Hernández, Daniel Navarro, Sérgio Paulinho, Matteo Tosatto, Bruno Pires, Benjamin Noval, Rafal Majka og Nicki Sørensen.

Sky:
Chris Froome, Juan Antonio Flecha, Sergio Henao, Danny Pate, Richie Porte, Ian Stannard, Ben Swift, Rigoberto Urán og Xabier Zandio.

Vacansoleil:
Thomas De Gendt, Martijn Keizer, Sergey Lagutin, Pim Ligthart, Bert-Jan Lindeman, Tomasz Marczynski, Wouter Mol, Rob Ruijgh og Rafael Valls.