Kobe Bryant
Kobe Bryant Foto: Danny Moloshok/Ap

– Basketstjerne var utro med 105 kvinner

Kobe Bryant utropes til den nye herskeren i utroskapets Hall of Fame.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

Kobe Bryant er en levende legende i Los Angeles Lakers. 33-åringen regnes som en av verdens beste basketballspillere.

I 2006 scoret Bryant hele 81 poeng i en kamp mot Toronto Raptors. Kun Wilt Chamberlain (100 poeng i 1963) har scoret flere poeng i løpet av én kamp.

Bryant har ofte blitt sammenlignet med Michael Jordan - vel og merke for hans bedrifter på banen. Utenfor banen har Bryant vært involvert i en rekke skandaler.

Del på facebook

Den ferskeste skandalen involverer 105 kvinner. Kona Vanessa er ikke med i det antallet.

– Kobe er den nye herskeren i utroskapens Hall of Fame, sier en kilde til National Enquirer.

Bryant skal ha levd et dobbeltliv i mange år. Ved hjelp av en armé av privatdetektiver skal Bryants kone ha kartlagt basketballstjernens «andre» liv.

SKILSMISSE: Kona Vanessa ble lei av Kobe Bryants sidesprang.SKILSMISSE: Kona Vanessa ble lei av Kobe Bryants sidesprang. Foto: LM Otero/Ap

Det resulterte i en mappe med så mange kvinnelige navn at Bryant til slutt måtte krype til korset. Listen skal angivelig inneholde 105 kvinner.

LES: Kobe Bryant skilles

Den 16. desember søkte kona om skilsmisse.

Utroskapsskandalen kan komme til å koste Bryant dyrt. Lakers-spilleren er god for rundt to milliarder kroner.

Vanessa har bedt om å få omsorgen for parets to barn, og hun skal vil ha krav på halvparten av formuen til sin mann siden de ikke har skrevet under noen ektepakt.

TV 2 Sport følger NBA

Les også:
Kobe Bryant skilles
Kobe Bryant skilles

Kona fikk nok av hans angivelig utroskap.

 
Comments powered by Disqus
Siste nytt Video Mest lest
Sendeskjema Resultat Sumo Sport
Get Adobe Flash player
reklame