– Sorry, Jan Thomas! Vår stil er gull, gull, gull!
Camilla Herrem er klar for skikkelig rølpefest.
São Paulo (TV 2 Sporten): Nå venter gullfesten for verdens beste håndballjenter. Ikke overraskende blir det Herrem-show der også.
– Åh! Gjett om jeg skal på scenen å synge "Tore Tang"! Det gjør jeg hver gang, sier Herrem, ikledd gullue, gullskjerf, gullmedalje og konfetti i kinnene.
Driter i Jan Thomas
I garderoben pynter hun vippene med blå mascara, neglene er kongeblå og når hun bytter ut drakt og shorts ut med kjole så er fargevalget enkelt.
– Den er selvfølgelig blå! Må jo stå til resten, sier Herrem, som alt har assesoarene planlagt.
– Jeg skal ha noen dritkule briller som jeg har fått av Linn. Sånne som er formet som en drink! Jan Thomas blir nok ikke fornøyd, men det driter jeg i! sier Herrem til TV 2 Sporten.
Les også: Håndballjentenes julegave til folket: Historisk VM-gull!
– Han er vel neppe fornøyd med den lua heller?
– Garantert ikke! Men vet du hva, det driter jeg i! Sorry, Jan Thomas, dette er vår stil, sier hun og peker rundt på kroppen:
– Gull, gull, gull!
Oftedal vil vinne festen
Hun vil imidlertid få festkonkurranse fra Stine Bredal Oftedal, som må ta igjen det tapte på festen etter at hun bommet på sjumeteren da 30 sekunder gjensto.
– Jeg må nesten vinne festen nå!
Trønderen Ida Alstad er heller ikke fremmed for å ta av på fest. Hun klarte knapt å få ut ordene etter kampen.
– Jeg har så mye å si, men finner ikke ord. Det blir bare et eneste langt "JAAAAA!", strålte Alstad.
TV 2 Sport følger handball
| Publisert | 18.12.2011 23.15 |
| Oppdatert | 18.12.2011 23.15 |

