Moa usikker mot Stuttgart
Mohammed Abdellaoue sliter med smerter i foten og er usikker før Bundesliga-kampen mot Stuttgart søndag.
Se storkampene på TV - ring 02220
Se alle Premier League-kampene på Sumo
Moa måtte byttes ut etter bare 37 minutters spill av Hannovers Europaliga-møte med Brugge (2-1) torsdag på grunn av skaden.
Les også: Dette bananskuddet gir Sporting et strålende utgangspunkt
Ifølge trener Mirko Slomka vil den norske spissen bli undersøkt ytterligere før helgens kamp. Om Abdellaoue ikke blir klar, vil både Didier Ya Konan og Artur Sobiech være tilgjengelige.
I en sms til tv2.no skriver Moa at han regner med å være klar for spill i løpet av tre eller fire dager.
– Jeg har hatt problemer med et bein i foten de siste dagene. Jeg har fått en kraftig smell, men det er ikke noe alvorlig, skriver Moa.
Nordmannen er klubbens toppscorer denne sesongen med 11 fulltreffere i Bundesliga. Etter to etterlengtede seirer der Moa scoret begge de avgjørende målene, ble det uavgjort sist mot Mainz. (©NTB/TV 2 Sporten)
| Publisert | 17.02.2012 13.56 |
| Oppdatert | 17.02.2012 18.42 |


