SKADET: Alfred Sankoh er skadet og har trolig spilt sin siste kamp for Strømsgodset.
SKADET: Alfred Sankoh er skadet og har trolig spilt sin siste kamp for Strømsgodset. Foto: Sigurdsøn, Bjørn/SCANPIX

Sankoh ute med strekkskade

Alfred Sankoh har trolig spilt sin siste kamp for Strømsgodset. En strekkskade setter 23-åringen på sidelinjen i tre uker, skriver Drammens Tidende.

Del med andre:
Twitter Epost Del Facebook
 

Her er dagens tips fra ekspertene! sportogspill.no

Sankoh pådro seg skaden mot Stabæk søndag. Spillerens kontrakt med SIF går ut i begynnelsen av august.

– Vi ønsker at Alfred blir med videre, men vi går ikke på akkord med eget lønnssystem, sier trener Ronny Deila.

Partene er ikke kommet fram til enighet om ny kontrakt.

– Det blir helt ubalanse i lønnsstrukturen vår hvis vi går med på kravet til Sankoh. Vi mener ikke han verdt det, sier Deila.

Det skal være bred interesse for Sankoh. Odd Grenland, flere klubber i Norden, Romania og Tyrkia er interessert i spilleren. (©NTB)

 
Disqus sitt kommentarsystem.
Siste nytt Video Mest lest
Sendeskjema Resultat Sumo Sport

reklame