NFF godkjenner Nadderud som Tippeliga-arena
Stabæks handlingsplan for utbedringer er godkjent.
Se storkampene på TV - ring 02220
Se alle Premier League-kampene på Sumo
Norges Fotballforbund har godkjent Stabæks handlingsplan for utbedringer. Arbeidet med første del av planen skal være ferdigstilt innen seriestart 25. mars.
Arrangementsansvarlig i Stabæk Fotball, Knut Bjørn Nordheim, er tilfreds. – NFF har bistått i forarbeidene til handlingsplanen gjennom gode råd og anbefalinger, sier Knut Bjørn.
– Det er ingen tvil om at fagseksjonene på klubblisens og arrangement skal ha honnør for at vi nå er i mål med nevnte handlingsplan for Nadderud.
Tippeligaen i altomfotball.no: Tabell | Terminliste | Statistikk
Planen er på mange måter en totrinnsrakett. Første del av planen – ferdigstilt til seriestart – handler om å få på plass alle krav rundt sikkerhet på kampdag. I tillegg vil det bli gjennomført oppgradering av fasiliteter for både publikum og til arbeidende presse på kampdager.
– Andre del av planen skal være ferdigstilt til seriestart 2013. Her vil hovedfokus bli på tribune- og garderobefasiliteter. Blant annet skal større deler av tribuneanlegget under tak. (©NTB)
| Publisert | 23.01.2012 13.32 |
| Oppdatert | 23.01.2012 13.34 |


