Mini (Jahn Ivar Jakobsen) er programleder for Norway Cup.
Mini (Jahn Ivar Jakobsen) er programleder for Norway Cup. Foto: Scanpix © TV 2

Mini tror VIF vil heve seg

- Hvis ikke ryker Martin Andresen.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

Se storkampene på TV - ring 02220
Se alle Premier League-kampene på Sumo

Fra klokken 13 til 15 livechattet Mini på tv2sporten.no og TV 2 Sportens fotballekspert svarte i kjent stil.

- Tror VIF kommer til å heve seg
Mini tror Martin Andresen kan få det tøft i Vålerenga denne sesongen.

- Tror ikke Martin er trener ut året nei hvis de fortsetter som i går. 0 målsjanser!!, svarte Mini på spørsmål om han tror Åge Hareide blir Vålerenga-trener fra sommeren av.

Men Mini tror likevel på bedring for Vålerenga.

- Men jeg tror at VIF kommer til å heve seg. De har gode spillere som kommer til å levere etter hvert. Får Holm og Strand og Martin inn på laget så blir det nok noen poeng der og, skriver Mini.

- Karantene på filming
Det var flere episoder med filming denne serierunden, og Mini mener det bør innføres karantene på det.

- LSK-spilleren skulle ha blitt ilagt 1 kamps karantene etter å ha prøvd å filme rødt kort på Nannskog. Det skulle også Gustavihno også ha hatt for sin filming, mener Mini.

Men han innrømmer at han har filmet selv også:

- Jeg har gjort det jeg. Det var mot VIF på slutten av 80 tallet. Jeg kom i stor fart inn i feltet og jeg var sikker på at høyrebacken skulle felle meg. Men så trakk han til seg foten når jeg var på vei gjennom luften. Jeg prøvde da og komme meg på bena i full fart men klarte det ikke. Det så bare dumt ut å ble bare litt latter ut av det

Se alle Minis svar her:

Les også:
Mota-erstatter matchvinner for Molde
Mota-erstatter matchvinner for Molde

Rune Ertsås (21) senket Lyn.

 
Siste nytt Video Mest lest
Sendeskjema Resultat Sumo Sport
Tippekupongen
Lørdag
Søndag
Midtuken
 
Kryss
TV 2Folker.
 Kamp
H
U
B
H
U
B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Slett
Bruk

(Scoringsvarsel koster kr 3,- per melding)
reklame