Disse seks er ferdige i FFK
UT DØREN: Agbar Barsom, Daniel Wass, Raio Piiroja, Gardar Johannsson, Raymond Kvisvik og Kenny Stamatopoulos. Foto: Scanpix/

Disse seks er ferdige i FFK

Agbar Barsom en av spillerne som går med i Fredrikstads stallopprydning.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del

Se storkampene på TV - ring 02220
Se alle Premier League-kampene på Sumo

Seks spiller har fått, eller vil få, beskjed om at de ikke er med neste sesong, melder Fredrikstad Blad.

Følgende spillere har fått beskjed om at de er ferdige i FFK: Abgar Barsom, Gardar Johannsson og Daniel Wass.

- Barsom kommer tilbake til Fredrikstad når vi skal begynne å trene igjen mandag. Men det blir for å si ha det til spillerne og alle kjente. Han er ikke med videre, sier Joacim Jonsson i FFK til f-b.no.

Danske Daniel Wass (20) har allerede reist hjem til Danmark for godt, og silkefot Raymond Kvisvik har signert for 3. divisjonsklubben Kvik-Halden.

Lokalavisen hevder også at Kenny Stamatopoulos er ferdig i klubben.

Den sjette spilleren som forlater den synkende tippeligaskuten er Raio Piiroja, som har sagt at han ønsker å kjøpe seg fri fra kontrakten. HEJ DÅ: Svenske Agbar Barsom er ferdig i Fredrikstad.HEJ DÅ: Svenske Agbar Barsom er ferdig i Fredrikstad. Foto: Olsen, Linn C./SCANPIX

 
Comments powered by Disqus
Siste nytt Video Mest lest
Sendeskjema Resultat Sumo Sport
Tippekupongen
Lørdag
Søndag
Midtuken
 
Kryss
TV 2Folker.
 Kamp
H
U
B
H
U
B
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Slett
Bruk

(Scoringsvarsel koster kr 3,- per melding)
reklame