Riise er gjeldfri
John Arne Riise er kvitt gjelden på flere titalls millioner kroner - og han rapporteres å være lykkeligere enn noensinne, melder VG Nett.
Se storkampene på TV - ring 02220
Se alle Premier League-kampene på Sumo
På det meste skyldte han 35 millioner kroner. Beløpet var ti millioner mindre da investor og rådgiver Jon H. Nordbrekken kom inn som økonomisk rådgiver i 2007.
- Nå har jeg ingen bekymringer lenger, sier Roma-backen til VG Nett og bekrefter med det at gjelden er historie.
- Det er veldig behagelig å være i en posisjon der jeg har utgifter som telefonregninger og sånn. En god «feeling», smiler John Arne Riise.
Han kom til Island sammen med resten av landslaget tirsdag for å forberede seg til fredagens EM-kvalifiseringskamp, den første av kvalifiseringskampene fram mot EM i Polen og Ukraina i 2012.
- Nå har jeg det veldig bra. Ingen bekymringer, skuldrene er senket - og spillet mye bedre, sier Riise til VG Nett. (©NTB)
| Publisert | 31.08.2010 21.37 |
| Oppdatert | 01.09.2010 20.40 |



