Onsdag 7. november:
Sportslunsj kl. 12.30 på TV 2 SPORT og TV 2 Nyhetskanalen og tv2sumo.no
V65 Duell kl. 18.00 på TV 2 SPORT 2 og tv2sumo.no
Håndball, Postenligaen, kvinner: Byåsen – Stabæk kl. 18.00 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)
Håndball, Postenligaen, kvinner: Oppsal – Larvik kl. 18.00 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)
Håndball, Postenligaen, kvinner: Storhamar – Tertnes kl. 18.00 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)
Tippeligaen: Sandnes Ulf – Tromsø kl. 18.15 på TV 2 Zebra (kampstart 18.30)
Håndball, NM, semifinale, menn: Drammen – Elverum kl. 18.25 på TV 2 SPORT og tv2sumo.no (kampstart 18.30)
Håndball, NM, semifinale, menn: FyllingenBergen – Haslum kl. 19.00 på tv2sumo.no (kampstart 19.00)
Trav: Vinner V65 kl. 20.05 på TV 2 SPORT 2 og tv2sumo.no
FotballXtra Europa kl. 20.30 på TV 2 SPORT og tv2sumo.no

Torsdag 8. november:
Sportslunsj kl. 12.30 på TV 2 SPORT og TV 2 Nyhetskanalen og tv2sumo.no
Trav: Lunsjtrav kl. 13.05 på TV 2 SPORT 2 og tv2sumo.no
Trav: Lunsjtrav kl. 14.05 på TV 2 SPORT og tv2sumo.no
Håndballrunden kl. 16.15 på TV 2 SPORT og tv2sumo.no
FotballXtra Europa kl. 18.30 på TV 2 SPORT og tv2sumo.no
FC Football kl. 20.30 på TV 2 Zebra og tv2sumo.no

Fredag 9. november:
Trav: V75 Duell kl. 14.05 på TV 2 SPORT og tv2sumo.no
Barclays Premier League: Før runden kl. 15.30 på TV 2 SPORT og TV 2 Nyhetskanalen og tv2sumo.no
Championship: Middlesbrough – Sheffield Wednesday kl. 20.40 på TV 2 SPORT 2 og tv2sumo.no (kampstart 20.45)
Ishockey, privatlandskamp: Danmark – Norge kl. 20.50 på TV 2 SPORT 3 og tv2sumo.no (kampstart 21.00)

Lørdag 10. november:
Championship: Leicester – Nottingham kl. 13.40 på TV 2 SPORT 2 og tv2sumo.no (kampstart 13.45)
Sport og Spill V75 kl. 14.00 på TV 2 og tv2sumo.no
Sport og Spill Oddsen kl. 14.30 på TV 2 og tv2sumo.no
Premier League: Arsenal – Fulham kl. 15.30 på TV 2 Premier League 1 og tv2sumo.no (kampstart 16.00) Sending fra 15.30 til 21.00
Premier League: Everton – Sunderland kl. 15.55 på TV 2 Premier League 2 og tv2sumo.no (kampstart 16.00)
Premier League: Stoke – QPR kl. 15.55 på TV 2 Premier League 3 og tv2sumo.no (kampstart 16.00)
Premier League: Reading – Norwich kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)
Premier League: Southampton – Swansea kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)
Premier League: Wigan – West Bromwich kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)
Championship: Blackburn – Birmingham kl. 15.55 på TV 2 SPORT 2 og tv2sumo.no (kampstart 16.00)
Håndball, Postenligaen, kvinner: Levanger – Gjøvik kl. 16.00 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)
Håndball, Postenligaen, menn: Haslum – Drammen kl. 16.30 på tv2sumo.no (kampstart 16.30)
Trav: Vinner V65 kl. 16.30 på TV 2 Zebra, TV 2 SPORT og tv2sumo.no
Premier League: Aston Villa – Manchester United kl. 18.25 på TV 2 Premier League 1 og tv2sumo.no (kampstart 18.30) Sending fra 15.30 til 21.00
Brasiliansk fotball: Botafogo – Portuguesa kl. 22.25 på TV 2 SPORT og tv2sumo.no (kampstart 22.30)

Søndag 11. november:
Adeccoligaen: Kamp ikke fastsatt kl. 13.00 på TV 2 Zebra og tv2sumo.no (kampstart 13.00)
Premier League: Manchester City – Tottenham kl. 13.30 på TV 2 Premier League 1 og tv2sumo.no (kampstart 14.30) Sending fra 13.30 til 19.30
Håndball, Champions League, kvinner: IK Sävehof – Larvik kl. 14.55 på TV 2 SPORT og tv2sumo.no (kampstart 15.00)
Premier League: Newcastle – West Ham kl. 15.55 på TV 2 Premier League 2 og tv2sumo.no (kampstart 16.00)
Håndball, Postenligaen, menn: Bodø HK – Haugaland kl. 16.00 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)
Premier League: Chelsea – Liverpool kl. 16.55 på TV 2 Premier League 1 og tv2sumo.no (kampstart 17.00) Sending fra 13.30 til 19.30
FotballXtra: Før runden kl. 17.00 på TV 2 Zebra, TV 2 SPORT og tv2sumo.no
FotballXtra: Alt om fotball kl. 17.30 på TV 2 Zebra, TV 2 SPORT og tv2sumo.no
Håndball, Postenligaen, menn: Follo – BSK/NIF kl. 18.00 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)
Håndball, Postenligaen, menn: Runar – Elverum kl. 18.00 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)
Håndball, Postenligaen, menn: Viking – Nøtterøy kl. 18.00 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)
Håndball, Postenligaen, menn: ØIF Arendal – FyllingenBergen kl.18.00 på tv2sumo.no (18.00)
Håndball, Postenligaen, kvinner: Flint Tønsberg – Sola kl. 18.00 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)
FotballXtra: Med runden kl. 18.00 på tv2sumo.no (pga at samtlige kanaler er opptatt med Tippeligakamp, vil FotballXtra gå eksklusivt på tv2sumo.no)
Tippeligaen, menn: Brann – Tromsø kl. 18.00 på TV 2 SPORT 2
Tippeligaen, menn: Rosenborg – Fredrikstad kl. 18.00 på TV 2 Zebra
Tippeligaen, menn: Vålerenga – Lillestrøm kl. 18.00 på TV 2 SPORT 1
Tippeligaen, menn: Stabæk – Sogndal kl. 18.00 på TV 2 SPORT 5
Tippeligaen, menn: Haugesund – Viking kl. 18.00 på TV 2 SPORT 3
Tippeligaen, menn: Odd Grenland – Aalesund kl. 18.00 på TV 2 SPORT 4
Tippeligaen, menn: Molde - Hønefoss kl. 18.00 på TV 2
Adeccoligaen: Mjøndalen – HamKam kl. 13.00 på tv2sumo.no (kampstart 13.00)
Adeccoligaen: Ullensaker/Kisa – Bryne kl. 13.00 på tv2sumo.no (kampstart 13.00)
Adeccoligaen: Notodden – Start kl. 13.00 på tv2sumo.no (kampstart 13.00)
Adeccoligaen: Ranheim – Strømmen kl. 13.00 på tv2sumo.no (kampstart 13.00)
Adeccoligaen: Sandefjord – Bærum kl. 13.00 på tv2sumo.no (kampstart 13.00)
Adeccoligaen: Alta – Tromsdalen kl. 13.00 på tv2sumo.no (kampstart 13.00)
Adeccoligaen: Kongsvinger – Sarpsborg kl. 13.00 på tv2sumo.no (kampstart 13.00)
Adeccoligaen: Bodø/Glimt – Hødd kl. 13.00 på tv2sumo.no (kampstart 13.00)
Brasiliansk fotball: Palmeiras – Fluminense kl. 19.55 på TV 2 SPORT og tv2sumo.no (kampstart 20.00)
Fotballkveld kl. 22.45 på TV 2
FC Footballkveld kl. 23.45 på TV 2